Zeyna dizisi Zeyna’nın son hali

Paylaş
 

İşte Zeyna dizisi Zeyna’nın son hali , Zeyna dizisinin yıldızının son hali görenleri şaşırtıyor… Yıllar nasıl da geçmiş

Yayınlandığı yıllarda izlenme rekoru kıran Zeyna dizisinin güzel oyuncusu Lucy Lawless’in bugünkü hali şaşırtıyor. Ekranlara savaş çığlığı, fırlattığı frizbi şeklinde bıçağı ve sarışın yardımcısıyla konuk olan Zeyna herkesin belleğinde yer etmişti..

Bir dönemin reyting patlaması yaşayan macera ve fantezi türündeki Xena/ Zeyna geri dönüyor.

1995’te yayın hayatına başlayan ve kısa sürede fenomen haline gelen Zeyna’nın başrolünde Yeni Zelandalı aktris Lucy Lawless yer alıyordu.

Zeyna’nın düşmanlarla olan savaşı, NBC stüdyoları tarafından yeniden çekilmeye başlanacak.

Kaynaklar, Zeyna’nın bu kez yeni jenerasyondan bir oyuncu tarafından canlandırılacağını ve henüz mini ya da uzun olup olmadığı kesinleşmeyen dizinin 2016 için planlandığını belirtiyor.

Dizinin yeniden çekilmesi haberini büyük çoşkuyla karşılayan ve Zeyna’yı yeniden canlandırmak istediğini belirten 47 yaşındaki Lawless, “Yıllardır bana Zeyna’nın filminin ne zaman çekileceği sorulup duruluyor, Zeyna’nın maceraları televizyonda, sinema da devam etmeli” dedi.

Dizinin 1999’da sona eren finalinde, Zeyna ölmüştü.

1995 ile 2001 yılları arasında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran efsane dizinin güzel oyuncusu Zeyna bakın şimdi nasıl görünüyor.

Diziyi ve oyuncularını tanıyalım 🙂

Baş rolünü diziye tam anlamı ile hayat veren güzel oyuncu Lucy Lawless ’in oynadığı Zeyna: Savaşçı Prenses ve yaşadığı olayları anlatmaktadır. 1995 ile 2001 yılları arasında arası yayımlanan ve beğeni ile izlediğimiz yayımlandığı yıllarda izlenme rekorları kıran TV dizisinin güzel oyuncusu Lucy Lawless’in bügün 45 li yaşlarında ve Zeyna’nın yapımcısı Robert G. “Rob” Tapert ile evli ve iki oğlu var bir şekilde hayatına devam ediyor o yıllardan bu yıla kadar nelerin değiştiğini merak ediyorsanız galerimize göz atmanızı öneririm…
Yeni Zelanda’ da çekilmiş olan bir Amerikan televizyon dizisi olup dizinin bir çok bölümlüdür.. Mitolojik olayların yaşandığı ve belkide bizim ülke insanı için mitolojinin bu diziden sonra daha da anlam kazandığı da söylenebilir..
Zeyna Karakteri, Lucy Lawless canlandırdığı dizide gerçek bir prenses olan Zeyna, ailesini kaybeder ve bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk boyunca karşısına çıkan tüm haksızlık ve kötülüklerle mücadele etmeye çalışır karşılaştığı tüm haksızlıklara karşı gelmeye çalışır. Sürekli bir bir zırh giydiği, atına ve Gabriel‘( Reneé O’Connor) isimli arkadaşına çok bağlıdır.

Gabriel Karakterini ise Reneé O’Connor tarafından canlandırılan dizide Zeyna’ nın kurtardığı ve gidecek yeri olmadığından Zeyna’ ya seyahati sırasında eşlik ederek yolculuğa birlikte devam eder. Dövüştüğü ve sürekli yanında bulundurduğu bir asası vardır.. kısaca özet geçmek gerekirsek..