Zayıflatan karabiber su karışımı

Zayıflatan karabiber su karışımı
Zayıflatan karabiber su karışımı

Zayıflatan karabiber su karışımı

Zayıflatan karabiber su karışımı: Bu karışımı yaptıktan sonra çok etkilerine şaşıracaksınız, çünkü doğal bir zayıflama hilesidir. Birçok kişi dünyada bu karışım ile zayıflıyor. Alternatif ve doğal tıpta oldukça fazla kullanılan karabiberi bir bardak suya atınca oluşan karışım fazla yağlarınızı yok edecek.

Yemeklerde karakteristik bir lezzet verici olarak kullanılan karabiberde bulunan bileşenler; Potasyum, kalsiyum, çinko, krom, vitamin A ve C, demir, magnezyum bakımından oldukça zengindir.

Karabiber su karışımının faydaları nelerdir?

Vitamin A ve C, selenyum P-kroten ve diğer besleyici vitaminler ile vücudun genel sağlığını iyileştirir.

Vücuda alınan besinlerin yararlarını kimyasal olarak arttırıcı etkisi vardır.

Sindirim sistemini uyarır ve midede hidroklorik asit salgılanmasını arttırır.

Sindirim sistemi sorunlarının temelinde yatan hidroklorik asit eksikliğini yok eder.

Kilo kaybı: Karabiber su karışımı yağların hücrelerini sararak parçalanması sağlar ve Vücut yağ oranını normal değerlere düşürür. Etkili kilo vermenizi sağlar.

Cilt: Vitiligo gibi deri depigmentasyonuna neden olan hastalıklara karşı etkilidir. Yapılan çalışmalar biberin içeriğindeki piperinler, pigment üretimini uyarır ve deri yenilenmesini sağlar.

Yağ yakan içecek nasıl hazırlanır

Zayıflatan karabiber su karışımı hazırlanışı

1 bardak suya 2 yemek kaşığı karabiber ekleyin.

3-4 dakika kaynatın ve soğumaya bırakın, ılık hale gelince için. Karabiberin tanelerini ağzınızda çiğneyin ve öğütün

2 hafta boyunca sabah ve öğlen yemeklerinde bu karışımı uygulayın. 2 hafta geçince ara verin 15 gün.

1 aylık tedaviyi bu şekilde sürdürün ve verdiğiniz kiloları yorum olarak bize yazın. Başkalarının da faydalanması için sosyal medyada paylaşmayı unutmayın.

Bağırsak temizleme diyeti ile 3 haftada 10 kilo verin

Bu haber www.diyetevi.com sitesine aittir. Aktif link verilmeden başka sitelerde kullanılması yasaktır.

Yatmadan Önce 1 Bardak İçerek Mucizeye Şahit Olun

Bir çok diyet hızlı sonuç vermediği gibi geçen uzun sürelere rağmen sadece zaman kaybı . Harcadığınız emek de boşa gitmekte… Fakat tam size göre bir diyet tarifi vereceğiz. Aslında kilo vermenize yardımcı mucize bir su tarifi bu tarif. Hem kilo kaybetmek hem de bunu kısa sürede yapmak istiyorsanız tarifimizi okuyun .

Gerekli malzemeler: 1 adet limon, 8 bardak su, 1 adet salatalık, Taze nane yaprakları, Zencefil.

Yapılışı: Limonu iyice yıkayın ve bir kaseye dilimleyerek koyun. Üzerine 4 bardak suyu ekleyin. Daha sonra nane yapraklarını elinizle kopartarak suyun içine atın. Geri kalan 4 bardak daha suyu ekleyin. Üzerine aynı limon gibi salatalığı da dilimleyerek ekleyin. Üzerine Zencefili rendeleyerek koyun. Oluşan karışımı iyicene karıştırın. Büyükçe bir kavanozun içine dökerek kapağını kapatarak buzdolabına koyun. Ertesi gün her susadığınızda bu karışımı için. Sadece 1 hafta içinde sonuçlarına sizde şahit olacaksınız.

loading...