Yazlık şapka modeli yapılışı – Deryanın Dünyası

Paylaş
 

Derya Baykal’ın hazırladığı ve sunuculuğunu yaptığı hafta içi her gün Kanaltürk ekranlarında izleyicisiyle buluştuğu Derya’nın Dünyası programının 20 Mayıs 2015 Çarşamba günü yayınlanan bölümünde çok şık yazlık şapka modeli yapılışı anlatıldı. Deryanın dünyası yazlık şapka modeli nasıl örülür?

Yaz günlerinde sizin şıklığınıza şıklık katacak bu yazlık şapka modelini örerek kullanabilirsiniz.

Yazlık şapka modeli yapılışı – Deryanın Dünyası videomuzu izleyebilirsiniz.

Yazlık şapka modelini yapmak için koton bir ip ve 2 numara tığ gerekiyor. İlk başta şapkanın tepe kısmından başlanacağı için 14 tane trabzan yapılıyor. 7 bölümlü trabzan hazırlanıyor. Yazlık şapka yapımını daha iyi öğrenebilmeniz için aşağıda anlatımlı videosunu paylaşıyoruz. Videoyu izleyerek rahatlıkla sizler de bu güzel yazlık şapka modelinden örebilirsiniz.

İstediğiniz renkteki ipler ile sizler de yazlık şapka modelinden yaparak yazın güneşinden başınızı korumuş olmakla kalmayıp ayrı bir şıklık da oluşturabilirsiniz.

 

Deryanın Dünyası örgü modelleri örgü sevenler tarafından yakından takip edilmekte. Derya Baykal her programda farklı ve birbirinden güzel örgü modellerinin yapılışlarını izleyenleriyle paylaşıyor. Programda ev hanımlarına yönelik ev işlerinde yararlı olacak ip uçları, makyaj yapmak isteyenler için makyaj tiyoları, cilt bakımı için birbirinden güzel mucizevi kürler, zayıflamak isteyenlere diyetler ve bitkisel kürler izleyenlerle paylaşılıyor. Deryanın Dünyası Derya Baykal’ın başarılı projelerinden bir tanesi ve gerçekten kadın programları arasında en çok izlenenlerden. Programı diğerlerinden ayıran en temel fark ihtiyaca yönelik muhteşem bilgilerin paylaşılması. Bu doğrultuda programı hafta içi her gün saat 12:45’te Kanaltürk televizyon kanalında canlı olarak izlemenizi, bunu bir alışkanlık haline getirmenizi tavsiye ederiz.