Yatmadan önce bu karışımı için gün boyunca yediklerinizi eritin

Yatmadan önce bu karışımı için gün boyunca yediklerinizi eritin

Yatmadan önce bu karışımı için gün boyunca yediklerinizi eritin

Bayanlar baylar bu yazımızda metabolizmanızı temizleyecek, yağ yakımını hızlandıracak, zararlı toksinleri vücudunuzdan temizleyecek ev yapımı doğal içecek yapımını anlatacağız.

Karın bölgesindeki yağ dokusu ve göbek bölgesi yağlanması; şeker hastalığı, yüksek tansiyon ve Kardiyovasküler hastalıklar gibi çok önemli sağlık sorunlarına yol açar. Okumaya devam etmek için görsele tıklayın ve 2.fotoğrafa geçin.

Yapılan çalışmalar ile göbek bölgesindeki yağlanmanın tip 2 diyabeti ile ilişkili olduğunu kanıtlandı. Eğer şeker hastalığı, yüksek tansiyon ve Kardiyovasküler hastalıklar gibi şikayetleriniz var ise  diyet yapmaya ve sağlıklı besinler ile beslenmeye başlamalısınız. Biz de size bu hastalıklarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak, etkili şekilde yağ yaktıracak karışımın hazırlanışından bahsedeceğiz.Yağ yaktıran gün boyunca yediklerinizi eriten içeceğin malzemelerini okumak için görsele tıklayın ve 3. Fotoğrafa geçin.

Yağ yaktıran içecek için gerekli malzemeler:

1 adet limon, 1 demet maydanoz, 1 çorba kaşığı rendelenmiş zencefil, 1 çay kaşığı sirke, 1 tarçın kabuğu ya da 1 tatlı kaşığı tarçın tozu, son olarak da 1 litre su.

Yağ yaktıran içecek tarifi:

Gerekli malzemeleri temin ettiyseniz artık yapılışına geçebiliriz. Bu içeceğin tarifi oldukça basit, tek yapmanız gereken bütün malzemeleri bilendir ya da karıştırıcı ile harmanlamak ve homojen hale gelene kadar karıştırmak. İçeceğimiz hazır. Bu lezzetli içeceği akşamları yatmadan önce ve sabahları kalktığınızda bir bardak içerek  efor sarf etmeden bölgesel yağlanma ve fazlalıklarınızdan kurtulmanız mümkün.  Faydalarını okumak için görsele tıklayın ve son fotoğrafa geçin.

Gün boyunca aldığınız zararlı toksinlerin akşam içtiğiniz bu içecek ile gece boyunca parçalanıp vücuttan atılması, sabah da tekrar içeceğiniz bu içecek ile  vücud yağlarının parçalanması sonucu sağlıklı bir birey haline geleceksiniz.

Maydanozun sağlığa faydaları:

Maydanoz, böbrekler ve mesane enfeksiyonları için mükemmeldir.

Maydanoz, güçlü antioksidan flavonoidler ve uçucu yağlar içerir.

Maydanoz kanseri önlemek için kullanılır ve tümör küçültür.

Maydanoz infüzyonu, sıvı tutma oranını düşürmenize yardımcı olabilir.

Kan temizleyicisi olarak da çalışır. Bu doğal bir diüretiktir. Vücudun fazla su uzaklaştırır

Eklem Ağrılarının Limon Kabuğuyla Tedavisi

Limon kabuğuyla eklem ağrıları nasıl tedavi edilir

Malzemeler: Doğal sızma zeytinyağı, 2 büyük organik limon, Okaliptüs yaprakları, Kapaklı küçük bir kavanoz, Temiz bir sargı bezi

Hazırlanışı

  • Limon kabuklarını kavanozun içine koyun ve kabukları tamamen kaplayacak kadar zeytinyağı ekleyin. Okaliptus yapraklarını koyun. Kavanozu sıkıca kapatın ve karışımı iki hafta bekletin.
  • İki hafta geçtikten sonra, karışımınızı sargı bezinin üzerine dökün ve ağrı duyduğunuz bölgenin üzerine yerleştirin. İdeal olarak bu tedaviyi gece uygularsanız bu merhem siz uyurken cildinize iyice işleyebilir.
loading...