Yağ yakan tarçın bal kakao karışımı

Yağ yakan tarçın bal kakao karışımı
Yağ yakan tarçın bal kakao karışımı

Yağ yakan tarçın bal kakao karışımı

Yağ yakan tarçın bal kakao karışımı: Halkımızın güne kahve içerek başlaması sık görülen bir davranıştır. Sabahları kahvenize 1-2 çay kaşığı bu karışımdan eklemek vücudunuzdaki yağları yakar, sağlıklı bir kalbi teşvik eder, kanseri, karaciğer hastalığını, Parkinson hastalığını ve şeker hastalığını önlemeye yardımcı olur.

Kahveye lezzet katar ve yağları eritmek için metabolizmayı hızlandırır, formda bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.

Yağ yakan tarçın bal kakao karışımı için gerekli malzemeler: 1 çay kaşığı tarçın, 3/4 fincan hindistancevizi yağı, yarım su bardağı bal, 1 çay kaşığı kakao(isteğe bağlı).

Gerekli malzemeleri temin ettiyseniz hemen yapılışına geçelim. Bütün malzemeleri homojen oluncaya kadar karıştırın. Ardından bir kavanozda saklayın. Ertesi sabah kahveniz sıcakken içine bu karışımdan 1-2 çay kaşığı ekleyin. Afiyet olsun.

Tarçın en etkili yağ yakma bileşenlerine sahiptir ve vücudunuza enerji verecektir. Ayrıca Hindistancevizi yağı da bol miktarda sağlıklı yağlar içerir. Kahve ise vücudunuzu yağ yakma moduna sokacaktır. Bu karışım ile kahvenizin içine süt tozu ve tatlandırıcı da koymanıza gerek kalmayacaktır.

Aşırı kilolarınız ve yağlarınız size verdiğimiz Yağ yakan tarçın bal kakao karışımı ile eriyecek ve formda bir vücuda kolayca erişeceksiniz.

Selülitte iyi gelen kahve telvesi tarifi

loading...