Yağ yakan kolesterol düşüren doğal karışım

Yağ yakan kolesterol düşüren doğal karışım
Yağ yakan kolesterol düşüren doğal karışım

Yağ yakan kolesterol düşüren doğal karışım ile bel ve göbek bölgesindeki fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız ve kandaki kolesterol miktarınız düşecek sağlıklı bir vücuda sahip olacaksınız. Bu kolesterol ve yağ yakıcı karışımın tarifi için görsele tıklayın.

İşte malzemeler: 2 litre su, 2 demek maydanoz, 3 adet limon ve karbonat. Bu tarif  çok kısa sürede yağ yakmak ve kolesterolünüzü düşürme sürecinde sizlere yardımcı olmak için yapılır. Öyleki bu tarifi doktorlarda onaylamaktadır. Ciddi sorunlar yaşayan hastalarına önermekte ve geri dönüşlerini olumlu olarak almaktadır. Malzemeleri hazırladıysanız sıra hazırlanışına geldi, Lütfen fotoğrafa tıklayarak 3. görsele geçin.

Hazırlanışı: Yabancı maddelerinden temizlemek için karbonatlı su ile limonları bir kaseye koyup kaynatın ve sonrasında da soğumaya bırakın.Ayrı bir kaseye karbonatlı su ile yıkanmış limonları dilim dilim doğrayın ve gene üzerine elinizle parça parça yaptığınız maydanozları ekleyin. Bu karışımın üzerine 2 litre suyu ekleyin. Okumaya devam etmek için görsele tıklayın ve 4. fotoğrafa geçin.

Bu oluşan karışımı buzdolabında 1 gece bekletin. Ertesi gün bu karışımı iyice karıştırıp bir kavanoza koyarak her gün 1 bardak tüketin. Etkisini 1 haftada gösterecek olan karışım sizi yağlarınızdan kurtulmuş ve kolesterolü normal seviyeye düşmüş sağlıklı bir birey yapacaktır.

Lütfen haberimizi daha fazla insana ulaştırmak için sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı ihmal etmeyin…

Anahtar kelimeler: Yağ yakan kolesterol düşüren doğal karışım, limonlu su, karbonatlı limonlu su, yağ yakan içecek, diyet

loading...