Yağ yakan içecek nasıl hazırlanır

Yağ yakan içecek nasıl hazırlanır
Yağ yakan içecek nasıl hazırlanır

Kilosu normalden fazla olan insanların çoğu yemek yemeyi çok sever, onları küçük porsiyonlu diyetlerle,  lezzeti azaltılmış yiyeceklerle kandırmak çok zordur. Eğer sizde bu insanlardan biri iseniz  şanslı gününüzdesiniz. Çünkü yağlarınızı giderici harika bir içecek karşınızda.

Bu içecek öyle etkilidir iki yaklaşık 10 kilograma kadar fazla olan kilonuzdan kurtulmanıza yardımcı olabiliyor.  Bu 10 kiloyu verdiren tarifte gerekli malzemeleri okumak için görsele tıklayın ve diğer fotoğrafa geçin.

İşte o mucize Yağ yakan içecek tarifi

Malzemeler: Aloe Vera, Limon , Zencefil, Hurma şekeri(zararsızdır).

Aloe veranın bir çok faydası vardır.Bu faydaların başında kilo kaybına yardımcı özellikleri gelir. 75 etkin vitamin ve minareler içerdiği için ve besin değeri çok yüksek olduğundan birçok endüstriyel ürünlerde baş roldedir. Ayrıca aminoasit ve yağ asidi acısından zengindir. Metabolik hızı arttıran antioksidan nedeniyle kilo kaybı sürecine de etkin rol oynar. Ayrıca vücuttaki toksinlerin atılmasına ve sindirim sürecini arttırmaya yardımcı olur.

Limon bol miktarda C vitamini ve antioksidan içerir. Sonuç olarak vücut yağ kesici ve enerji kaynağı olarak görev yapan limonu çok sever.

Zencefil metabolizmayı ve yağ yakımını arttıran yararlı bir başka maddedir. Kilo kaybında çok etkili olan ve bunun yanında sindirim sürecine de yardımcı olur. Mideyi sağlıklı tutar. Malzemeleri temin ettiyseniz yapılışı için görsele tıklayın ve diğer fotoğrafa geçin.

Yapılışı ve Malzemeler:

1 bardak su, 2-3 yemek kaşığı aloe vera, 1 tatlı kaşığı Zencefil Tozu, 1 tatlı kaşığı Hurma şekeri.

Tarifi:  1 bardak su içerisine 2-3 çorba kaşığı aloe verayı katarak karıştırın. Üzerine limon suyunu ve zencefil tozunu da ekleyip karıştırmaya  devam edin. Daha sonra da hurma şekerini ekleyin….Karışım homojen haline geldikten sonra  sabah erken saatlerinde bu karışımdan tüketin.

Her sabah bu içeceği içerek yapacağınız egzersizler ile  fazla kilolarınızdan kurtulmanız mümkün. Ayrıca kilo vermekte kararlı iseniz su içmeyi yaşam biçimi haline getirmeniz gerekmektedir.

Yağ yakan içecek nasıl hazırlanır, diyet, zayıflama, yağ yakan diyet, yağ yakan limonata, yağ yakan içecek.

loading...