Volkswagen bebek arabası

Paylaş
 

Volkswagen bebek arabası yaparsa böyle yapar

Evet yanlış duymadınız, Volkswagen bebek arabası da yaptı ve özellikleri ile görenleri büyüledi.

Volkswagen bebek arabası özellikleri nelerdir hemen başlayalım anlatmaya…

Öncelikle bu Volkswagen bebek arabası kesinlikle devrilmiyor….

Nasıl bir denge sistemi yapmışlar bilgisi videoda yok ama bebeğiniz için bütün güvenlik önlemlerini almışlar.

Volkswagen arabalarda bulunan öndeki aracı takip sistemi de eklenen bu Volkswagen bebek arabası önüne birşey geçtiğinde otomatik olarak duruyor. Hatta bir salıncağın önüne koyulan bu Volkswagen bebek arabası kendi kendine salıncak gelip gittikçe o da kendisini bebeği korumak için ileri geri gidip geliyor…. Şaşırdınız değil mi 🙂

İşte Volkswagen bebek arabası videosu :

Volkswagen nedir ? kısa bilgi

Almancada halkın arabası anlamına gelen marka, ilk modeli olan beetle hitler döneminde tasarlanmış ve nasyonel Asosyalist iktidar tarafından “yerli malı halkın malı” kabilinden halka empoze edilmiştir. yıllarca da bir klasik olarak otomobil sanayi tarihinde yerini almıştır.
beetle arkadan çekişli olup, hava soğutmalı ilk motora sahip araçtır.
1960lara gelindiğinde firmayla özdeşleşmiş beetle modeli, isyancı, özgürlükçü, barışçı ve bağlantılı olarak da çevreci imajın bir parçası olmuştur. günümüzde halen kullanıcılarının oluşturduğu dernekler ve organizasyonlar mevcuttur.
son on yılda beetle, new beetle yuvarlak ve modern hatlarla tasarlanmış ve sınırlı miktarda brezilya’da üretilerek dünyaya sunulmuştur.

Uluslararası Başarılar

Volkswagen’i 1980’li yıllara hazırlayan Toni Schmücker, 1981’in sonuna doğru şirketin idaresini Dr. Carl Hahn’a bıraktı. Otomotiv dünyasının globalleşme sürecine girdiği bu dönemde Dr. Hahn’ın liderliğinde birçok gelişmelere imza atıldı. Bunlardan en önemlisi Çin Halk Cumhuriyeti’nde Volkswagen Santana modelinin üretimine başlamak olmuştu. Bakir sayılan bu pazarda Volkswagen, bugün halen güçlü pozisyonda öncülüğünü devam ettirmektedir. Hahn döneminin ikinci büyük anlaşması ise İspanyol Seat markası ile yapıldı. Önceleri teknik işbirliği ile başlayan ilişkiler, sonraları FIAT’ın çekilmesiyle tam bir devir teslimle sonuçlandı. Volkswagen yönetimi altında SEAT’ta gelişmeler hızla ilerledi. Diğer taraftan Güney Amerika ülkelerine araç temin etmek için % 51 Volkswagen hissesiyle güçlü bir kuruluş olan AUTOLATINA kuruldu. Ünlü Berlin Duvarı henüz yıkılmamıştı ama Volkswagen yetkilileri Almanya’nın doğu kesimindeki otomotiv kuruluşlarıyla görüşmeleri başlatmışlardı. Dünya, yeni bir dönemin eşiğindeydi ve Volkswagen yönetimi de bunun bilinciyle gelişmeleri izliyordu.