Viks ile göbek yağlarından kurtulmak

Viks ile göbek yağlarından kurtulmak
Viks ile göbek yağlarından kurtulmak

Viks ile göbek yağlarından kurtulmak: Göbek Yağı Eritme , Göbek yağı nasıl eritilir? En Kolay Göbek Yağı Eritme Yolu. Göbek yağları belki de vücudumuzda en kötü olan yağlanmadır. Bu yağlar iç organlara kadar yayılır ve sağlığımız için risk teşkil eder. Özellikle bu yağlar ile oluşan kortizol hormonu, hızlıca vücuda giren yağların depolanmasını arttırır. Bu nedenle göbek yağlarından kurtulmak gereklidir.

Vicks özellikle kış aylarında soğuk algınlığı, Grip, Burun tıkanıklığı gibi durumlarda anında etki gösteren ve buna bağlı ağrıları geçiren rahatlatan bir merhemdir. Vicks içerisindeki maddeler ile hızlı yağ yakımı ve deri dokusunu sıkılaştırır. Vicks Şurup Göbek, Basen, Çene altı gibi bölgelerde hızlı bir sıkılaştırma yapacaktır.

Viks ile göbek yağlarını eritme –  Yapılışı: Yarım paket vicks, 1 çay kaşığı karbonat, 1 yemek kaşığı kafur (aktarlardan temin edebilirsiniz). Bu malzemeleri bir kapta macun kıvamı haline getirin. Yürüyüş yaparken temizlik yaparken bu karışımı bel bölgenize uygulayın. Streç film ile sarın karnınızı. Deniz tuzu ile masaj yöntemi için görsele tıklayın ve diğer fotoğrafa geçin.

Deniz tuzu ile yapılan masaj göbek yağlarını eritmekte çok etkilidir. Deniz tuzunu göbek bölgenize oval hareketler ile masajla yedirin ve daha sonra duşunuzu alın. Her duş öncesi, yaklaşık 10-15 dakika yapılan bu masaj çok etkili olacaktır. Ayrıca masaj yağları ile yapılan masajlar bu bölgede ısınma sağlayarak hızlı bir yağ yakımı yaratır. Elma sirkesi yöntemini okumak için görsele tıklayın.

Elma sirkesi göbek yağı eritmede çok etkilidir. Gün boyunca yediğiniz salatalarda hep elma sirkesi olsun. Elma sirkesi mucize gibi etkili yağ yakmaktadır. Yemeklerden sonra içilen sıcak su ise midenin daha iyi salgı sağlamasını sağlayarak, yağ emilimini yavaşlatır. Bu nedenle yemek sonrası 1 bardak sıcak su içilmelidir. Soya sütü ile göbek yağlarından kurtulmak için görsele tıklayın.

Yemeklerden sonra içilen soya sütü, göbek yağlarını eritmede size yardımcıdır. Amerika’da yapılan bir araştırma, soya sütü içenlerde göbek yağı olmadığını ortaya koymaktadır.  Vücutta bulunan fazla şekerin yağa dönüşmeden bağırsaklardan atılmasını sağlayan soya süttü günde 2 kez içilmelidir.Devam etmek için görsele tıklayın.

Göbek yağını eritmek için düzenli egzersiz ve şeker, yağı kontrollü kullanmak gereklidir. Düzenli bir yaşam ve metabolizmayı sürekli canlı tutmak en etkili yöntemlerdir. Sağlığımız için özellikle kalp, şeker, felçten kurtulmak için göbek yağları eritilmelidir.

Anahtar kelimeler: Viks ile göbek yağlarından kurtulmak, viks ile göbek eritmek, viks ile göbek yağlarını eritmek, göbek yağlarını eritme yöntemi, viks streç film göbek yağları

loading...