Uyumadan önce bu içeceği için

Uyumadan önce bu içeceği için
Uyumadan önce bu içeceği için

Uyumadan önce bu içeceği için, bu sayede bel çevrenizdeki yağlardan kurtularak etkili şekilde kilo verin. İşte mucizevi karışım.

Bizler artık çok iyi biliyoruz ki bel ve göbek çevresindeki yağları eritmek çok zordur. Diyetler egzersizler bitmek bilmeyen sporlar koşular…  Eğer bu yağlardan kurtulmaya kendinizi adadıysanız  her yolu denersiniz. Fakat bizim burada vereceğimiz tarif ile bu yağlardan kurtulmak çok kolay olacak.

Bu içecek yapımı çok basit olmakla beraber içtiğinizde metabolizmanız çok fazla çalışır. Böylece yağlarınız hızlıca erimeye başlar . Aynı zamanda vücudunuz için çok yararlı besinleri alacak. İstenmeyen toksik maddeler dışarı atılacak. Vücut detoks etkisi ile kendini yenileceyek.

Gelelim bu mucize içeceğimiz için gerekli mazlemelere:  1 LİMON 1 SALATALIK  ZENCEFİL  8 BARDAK SU NANE YAPRAKLARI.

HAZIRLANIŞI: Limonu halka halka keserek  tencere koyun. Sonraki aşamada salatalığı soyarak küçük küçük dilimleyin. Nane yapraklarını da ekledikten sonra 4 bardak suyu tencereye boşaltın. Bu aşamadan sonra zencefili ekleyin. Geri kalan 4 bardak suyu da ekledikten sonra bu karışımı bir güzel karıştırın.Hafifçe kaynatın . Sonra soğumaya bırakın.

Geniş bir kavanoza bu karışımı boşaltıp buzdolabında 1 gece bekletin. Bu karışımı içmenin saati zamanı sayısı yok. Canınız ne kadar istiyorsa içebilirsiniz. Susadıkça yada ferahlamak istediğiniz her zaman içebilirsiniz. Diğer karışımlar gibi hiçbir katı kuralı yok…

Bu mucizevi karışımı düzenli olarak tükettiğinizde haftada 3 kilo vermek sizin elinizde.

loading...