Kadın ve Örgü
Soğan kürü ile göz renginizi değiştirin

Soğan kürü ile göz renginizi değiştirin

Gözlerimizi yaşarttığından dolayı doğramaktan hiç hoşlanmadığımız, Türk mutfağında önemli bir yeri olan soğanın faydaları. . .

Yeni kesilmiş soğanı arının soktuğu yere sürdüğünüzde ağrıyı alır ve şişmesini önler.

Soğanın düzenli kullanımının prostat kanseri riskini azalttığı söylenmektedir. Aynı etkinin mide ve göğüs kanseri için de geçerli olabileceği dile getiriliyor.

Gözler Ruhun Penceresidir. Göz rengi ise bu pencerenin derinliğini ve sıcaklığını gösteren bir ifadedir.

Göz rengimiz Ebeveynlerden ve atalarımızdan alınmış bir çok özellikleri taşımasının büyük etkisi vardır.

Sizler aşağıda belirttiğimiz gıdaları 60 gün boyunca düzenli bir şekilde yiyerek göz renginizi ve göz yapınızı değiştirebilirsiniz.

Soğan Kürü ile Göz Renginizi Değiştirin

Her gün boyunca 1 tane çiğ soğanı tüketirseniz Melanin denilen 3 göz pigmentini harekete geçirerek göz renginiz açılacak ve parlayacaktır.

Bal İle Göz Renginizi Değiştirin

Eğer düzenli olarak doğal ve organik balı tüketirseniz DNA nızda var olan göz pigmentlerini harekete geçirecektir.

Ispanak Kürü İle

Ispanağın içerisinde bulunan “karotenoidler lutein zeazantina” ile göz renginiz kristalleşecek Demir içeriği sayesinde ise gözlerinizin daha sağlıklı bakmasını sağlayacaktır.

Balık İle Göz Sağlığınıza Kavuşun

Balık içerisinde yüksek B vitamini ve Mineraller sayesinde göz pigmentleri hızlı bir şekilde değişir ve göz rahatsızlıkları ortadan kalkar.

Mor soğanın faydaları

Kan yapımına yardımcı olur. Kalp çarpıntısını giderir. Mor Soğan suyu kalbi güçlendirmektedir, Taşıdığı esterler kanın pıhtılaşmasını önler. Kan basıncını (tansiyonu) düşürücü etkiye sahiptir. Şeker hastalığına karşı bol miktarda mor soğan yenir. Kesik ve yanık yaralarının mikrop almaması için mor soğan suyu sürülür. Safra kesesi salgısını artırır ve bunun sonucu olarak taş oluşumunu önler. El ve ayak tırnaklarının çabuk kırılmasında, tırnakları sık sık mor soğan suyu ile ovmak gerekir. Soğanın Faydaları haberimizi okumak için tıklayın

İletişim ve Reklam adresi reklam@kadinveorgu.com