Sivilceler için aspirin bal maskesi

Sivilceler için aspirin bal maskesi
Sivilceler için aspirin bal maskesi

Sivilceler için aspirin bal maskesi

Sivilceler için aspirin bal maskesi ile kesin çözüm: Bal ve aspirini karıştırın yüzünüze sürüp, 10 dakika bekleyin. 3 Saat sonra aynaya bakın ve sonuç mucize!

Bu yazımızda özellikle bayanların en büyük sorunlarından birine çare olacak tarifimiz var. Üstelik doğal ve evde yapabileceksiniz. Cildinizi parlak ve sağlıklı yapmak için 2 madde gerekir. Bal ve aspirin!

Denemeden önce bu maskeyi kolunuzun üstüne deneyin ve alerjiniz olup olmadığını test edin. Eğer herhangi bir reaksiyon olmadıysa yüzünüze gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bal ve aspirin maskesi ile sivilcelere kesin çözüm için gerekli malzemeler:

1-2 adet yetişkin aspirini

Biraz su

1 çay kaşığı bal

Hazırlanışı: Aspirini ezin ve cam bir kaseye koyun. Birkaç damla su ilave edin ve karıştırın. Bir çay kaşığı bal ilave edin ve tekrar karıştırın. Homojen bir karışım elde edince maskeyi yüzünüze sürün. Yüzünüzü önceden güzelce durulayıp temizlemeyi unutmayın. Maskeyi yüzünüze sürün ve 10 dakika bekletin. Biraz ovun ve durulayın. Tedavinin başında bu maskeyi haftada 2-3 kere kullanın ve daha sonra haftada bir kereye indirin.

İlk kullanımdan 3 saat sonra yüzünüzde farkı göreceksiniz. 10 gün sonra ise harika sonuçlar elde edeceksiniz. Cildiniz yenilenecek, yüzünüzdeki sivilceler kaybolacak, çukurlar ve izler silinecek. Parlak ve temiz bir cildiniz olacak. Sağlıklı günler dileriz, haberimizi paylaşmayı unutmayın.

Domates ve süt maskesi ile cilt bakımı nasıl yapılır

loading...