Rüzgar Erkoçlar kaslı vücudu

Paylaş
 

Rüzgar Erkoçlar kaslı vücudu görenleri hayran bıraktı

Rüzgar Erkoçlar, sosyal medyadaki son paylaşımıyla yine dikkatleri üzerine çekti. Rüzgar Erkoçlar’ın sakallarından sonra kasları, sosyal medyanın en çok konuşulan konularından oldu.

Rüzgar Erkoçlar’ın kişisel Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf, yine çok konuşturdu. Cinsiyet değiştirdikten sonra sık sık gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar’ın bu kez kasları olay oldu. Ünlü oyuncunun Instagram hesabından paylaştığı, deniz kıyısında çekilen fotoğrafı sevenleri ve takipçileri tarafından büyük ilgi gördü. Daha önce bacaklarındaki kıl ile adından söz ettiren, Rüzgar Erkoçlar’ın kaslı vücuduna yorum yağdı.

İşte kendisinin paylaştığı Rüzgar Erkoçlar kaslı vücudu fotoğrafı

Rüzgar Erkoçlar kaslı vücudu

SAKALLARINDAN SONRA KASLARI

İki sene önce cinsiyet değiştirerek erkek olmayı tercih eden Rüzgar Erkoçlar’ın ilk olarak sakalları sonrasında ise bacağındaki kılların yoğunluğu dikkat çekmişti. Paylaştığı fotoğraflar ile geçirdiği ameliyat sonrasında adeta yaşadığı değişimi, gözler önüne seren Rüzgar Erkoçlar’ın fotoğrafları beğeni ve yorumları rekorları kırıyor.

RÜZGAR ERKOÇLAR KİMDİR?

26 Mart 1986 yılında doğan Rüzgar Erkoçlar, 15 yaşındayken oynadığı Molped reklamıyla ünlenmiştir. Ardından birçok projede bulunan Rüzgar Erkoçlar ilk olarak Berna Laçin’in de yer aldığı Seni Yaşatacağım adlı dizide oynamaya başlamış, bu dizinin ardından Kadir İnanır’ın başrolde olduğu Bütün Çocuklarım adlı dizide yer almıştır. Genç oyuncu, en çok Emret Komutanım adlı dizi ve aynı ada sahip sinema filminde canlandırdığı Foto Fato rolü ile hayran kitlesini arttırmıştır.

İlgili Haberleri okumak için resmin üzerine tıklayın

ruzgar_1985

 

ruzgar

 

Rüzgar Erkoçlar kimdir?

Rüzgar Erkoçlar, cinsiyet değiştirdikten sonra yaşadığı zorlukları anlattı. Rüzgar Erkoçlar’ın kim olduğuna ve yaşadığı sıkıntılara dair tüm detaylar …

Onur Rüzgar Erkoçlar, 26 Mart 1986’da İstanbul ‘da doğmuşturç Oyunculuğa on yaşında oynadığı reklam filmleriyle başlayan Erkoçlar, 15 yaşındayken oynadığı Molped reklamıyla ünlenmiştir. Ardından birçok projede yer alan Erkoçlar ilk olarak Berna Laçin’in başrolü oynadığı Seni Yaşatacağım adlı dizide oynamaya başlamış, bu dizinin ardından Kadir İnanır’ın başrolde olduğu Bütün Çocuklarım adlı dizide oynamıştır. Oyuncu, en çok Emret Komutanım adlı dizi ve aynı ada sahip sinema filminde canlandırdığı Foto Fato rolü ile tanınmaktadır.

20 Şubat 2013 tarihinde müzik yapımcısı Erol Köse’nin Erkoçlar hakkında Twitter’da yayınladığı mesajda, oyuncunun cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirerek erkek olduğu iddia edildi. Oyuncu ve kardeşi tarafından yalanlanan iddia daha sonra doğrulandı ve oyuncunun yeni adının Rüzgar olduğu aktarıldı.[3][4] Erkoçlar, Ayşe Arman’a verdiği, 24 Şubat 2013’te yayımlanan röportajında iki yıldır hormon tedavisi gördüğünü ve üç hafta önce de cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirdiğini açıkladı.