Rüzgar Erkoçlar Dövmeli Son Hali

Paylaş
 

Rüzgar Erkoçlar Dövmeli Son Hali

İşte Rüzgar Erkoçlar’ın son hali

Oyuncu rüzgar Erkoçlar’ın paylaştığı fotoğraf olay oldu.

28 yaşındaki genç oyuncu Rüzgar Erkoçlar, dövme ustası Koray Karagözler ile çektirdiği fotoğrafı Instagram sayfasında paylaştı.

Sol göğsüne kuş dövmesi yaptıran Erkoçlar’ın üstsüz fotoğrafı kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenildi.

Takipçilerinin övgüler yağdırdığı Rüzgar Erkoçlar’ın fit vücudu dikkat çekti.

2

Cinsiyet değiştirme operasyonundan sonra uzun süre sessizliğini koruyan Rüzgar Erkoçlar, instagram hesabından yayınladığı fotoğrafıyla sosyal medyanın ilgi odağına yerleşti.
En son yakın arkadaşına yaptırdığı dövmesinin fotoğrafını paylaşmıştı.

Erkoçlar, en son İstanbul’da bir dövme stüdyosu olan Cansın Konuralp’in elinden çıkan dövmesini paylaşmıştı. Kardeşim dediği Cansın’a yaptırdığı bu dövme bir Zen Çemberi.

Havaların ısınmasıyla, birasını alıp güneşlenen Erkoçlar’ın sosyal medyada yayınladığı fotoğrafa yaptığı yorum ise “Sessizlik…mutlu pazarlar…hiç”.

Cinsiyet değiştirme operasyonundan sonra ilk kez üstsüz görülen Erkoçlar, gün geçtikçe değişen görünümüyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Rüzgar ERKOÇLAR diğer haberleri

Rüzgar Erkoçlar kaslı vücudu

Rüzgar Erkoçlar bombası! Yayında açıkladı…

Rüzgar Erkoçlar’ın vücudu ilk kez görüldü

 

RÜZGAR ERKOÇLAR KİMDİR?

26 Mart 1986 yılında doğan Rüzgar Erkoçlar, 15 yaşındayken oynadığı Molped reklamıyla ünlenmiştir. Ardından birçok projede bulunan Rüzgar Erkoçlar ilk olarak Berna Laçin’in de yer aldığı Seni Yaşatacağım adlı dizide oynamaya başlamış, bu dizinin ardından Kadir İnanır’ın başrolde olduğu Bütün Çocuklarım adlı dizide yer almıştır. Genç oyuncu, en çok Emret Komutanım adlı dizi ve aynı ada sahip sinema filminde canlandırdığı Foto Fato rolü ile hayran kitlesini arttırmıştır.