Nur Yerlitaş Stüdyoyu Terk Etti İşte O Görüntüler

Paylaş
 

Nur Yerlitaş Stüdyoyu Terk Etti İşte O Görüntüler

İşte Benim Stilim All Star’da yarışmacıya kızan Nur Yerlitaş, stüdyoyu terk etti.
Tv8’de yayınlanan ‘İşte Benim Stilim All Star’ın dün akşam ekranlara gelen bölümünde sesler yükseldi.

Jürinin karşısına çıkan yarışmacı Maria Surina, Nur Yerlitaş’tan kıyafetiyle ilgili beklediği yorumları duyamayınca isyan etti.

Emel’e torpil yapıldığını iddia eden Marina’ya Yerlitaş’ın tepkisi sert oldu.
Maria’nın uslübuna sinirlenen Nur Yerlitaş “Senin tarzın zayıf. Burası tarz geliştirme yeri değil. Sen nasıl böyle kavga ediyor gibi konuşuyorsun. Sen ne demek istiyorsun? Bizim hepimizin moda ile ilgili bir tarzı var. Güzel kadınsın, oradan kazanıyorsun. Tribünlere oynama” dedi.
Yarışmacının ‘Ben hiç bir zaman tribünlere oynamadım, oynamam da! Kişiliğime yakışmaz’ cevabı ile iyice sinirlenen Yerlitaş, stüdyoyu terk etti.
Nurella kuliste gözyaşlarına boğuldu

nurella ağladı

Nur Yerlitaş’ın İşte Benim Stilim’e veda ediyor dedirten yorumu

İşte Benim Stilim’e renk katan jüri üyesi Nur Yerlitaş’ın yaptığı yorum kafaları karıştırdı. Nur Yerlitaş’ın “Neyse az kaldı, her şey bitiyor. Ben gidiyor.” yorumu, İşte Benim Stilim’e veda ediyor dedirtti.

Ekranların fenomen yarışması İşte Benim Stilim’in renkli ismi Nur Yerlitaş’ın programdan ayrılmak istediğine yönelik söylentiler çok konuşulmuştu. Bu iddialara bir süre sessiz kalan Nur Yerlitaş’ın Instagram hesabından paylaştığı yorum kafaları karıştırırken, “İşte Benim Stilim’den ayrılıyor mu?” sorusunu gündeme taşıdı. Ünlü modacı Instagram hesabına: Bazen alışmış gibi yapıyorum. Sonra bakıyorum hallerine. Bana daha ne kadar kinlenecekler diye. Neyse az kaldı, her şey bitiyor. Ben gidiyor.” diye yazdı. Bu paylaşım üzerine “Ayrıldınız mı ?” sorusunun sorulması üzerine ise: “Bilmem gidiyorum herhalde. Patronlarımdan çok memnunum ama yoruldum. Fiyat kızıştırmak için yapmıyorum, yoksa Allah beni çarpar. Bu programı bırakırsam ekrana ara veririm.” cevabını verdi.

AYRILIK İLE İLGİLİ ŞOK İDDİA

Geçtiğimiz günlerde işte Benim Stilim propgramının fenomen jürisi, Nur Yerlitaş hakkında ortalığı karıştıracak bir iddia ortaya atılmıştı. İddialara göre ünlü modacı, Öykü Serter’le anlaşamadığı ve programa devam etmek istemediği için veda edecekti.

OYA AYDOĞAN’DAN ŞAŞIRTAN NUR YERLİTAŞ YORUMU

Nur Yerlitaş’ın yakın arkadaşı ve Söylemezsem Olmaz programının başarılı yorumcusu Oya Aydoğan’da bu iddialarla ilgili bir yorumda bulundu. Eski oyuncu yeni sunucu, usta modacı hakkında ortaya atılan dedikodunun gerçek olmadığını savundu. Oya Aydoğan; ”Nur Yerlitaş’ın Öykü Serter’le bir problemi olduğunu düşünmüyorum, benim duyduğum finale kalmasını istediği belli isimler vardı ve onlar elendi. Sebebi bu olabilir.” şeklinde bir yorumda bulundu.

NUR YERLİTAŞ KİMDİR?

Nur Yerlitaş, 11 Aralık 1960 tarihinde İstanbul Vefa’da doğmuştur. Nur Yerlitaş, 80li yıllarda Paris’ten, Milano’dan valiz içinde getirdiği kıyafetleri satarak modacılığa başlamıştır. Kendisini “Arızalı” olarak tarif eden Nur Yerlitaş, stres atmak için bulaşık yıkıyor. Bazen gecenin bir saati geceliğinin üstüne palto giyip bir kafeye gidiyor.Ünlü Modacı, Nişantaşı’nda ikamet etmektedir. Pek çok ünlü isimle çalışan Nur Yerlitaş; Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Sibel Can, Petek Dinçöz ve Seda Sayan’ın sahne kostümlerini dikiyor.

Nur Yerlitaş, 2007 yılında Show TV’de Şebnem Dönmez’in sunuculuğunu yaptığı “Bak Kim Dans Ediyor” adlı yarışmada jüri üyeliği yapmıştır. 2010 yılında Show TV’de yayına giren “Yemekteyiz” adlı yarışmada Nur Yerlitaş, Barbaros Şansal, şarkıcı Cenk Eren, gazeteci yazar Ece Vahapoğlu ve eski Avrupa güzelimiz Neşe Erberk ile yarışmıştır.Pek çok yarışma programında jüri üyesi olarak bulunanNur Yerlitaş, 2011 yılından beri İşte Benim Stilim formatındaki yarışmaların jüri koltuğunda oturmaktadır.

 

bu habere kelimelerini aratarak ulaşabilirsiniz

Nur Yerlitaş Stüdyoyu Terk Etti İşte O Görüntüler, nur yerlitaş bu tarz benim allstar, nurella ağladı, nurella kuliste ağladı, nur yerlitaş ağladı mı, nur yerlitaş göz yaşlarını tutamadı