Kenan Işık’tan üzücü haber

Paylaş
 

Kenan Işık gözlerini hala açamadı

Geçtiğimiz yıl geçirdiği ani beyin kanaması sonucu 1,5 yıldır komada olan usta tiyatrocu ve kim milyoner olmak ister sunucusu Kenan Işık ‘dan haber var fakat…

Kenan Işık ‘ın sağlık durumu sevenleri tarafından merak ediliyor.
Usta oyuncu ve sunucu Kenan Işık ‘tan iyi bir haber henüz gelmedi.

DURUMUNDA DEĞİŞİKLİK YOK- Kenan Işık’tan üzücü haber

Geçtiğimiz günlerde Kenan Işık’ın eşi Beril Işık’ın yapmış olduğu açıklamada, sesleri duyan ancak tepki veremeyen Işık’ın tedavisine evde devam edildiğini ve durumunun stabil olduğu öğrenildi.

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI
Usta oyuncu ve sunucu Kenan Işık’tan iyi haberler bekleyen sevenleri, bugüne kadar henüz iyi bir haber gelmemesi üzerine büyük üzüntü yaşıyorlar.

YENİ BİR GELİŞME YOK

Geçtiğimiz yıl mart ayında gittiği spor salonunda düşerek beyin kanaması geçiren Kenan Işık’ın sağlık durumunda yeni bir gelişme yok.

UMUTLA BEKLİYORLAR

Kenan Işık’ın tedavisi evinde devam ediyor. Gözlerini açması büyük umutla beklenen Kenan Işık’tan iyi bir haber henüz gelmedi. Kenan Işık’tan üzücü haber

Kenan Işık ‘a ne oldu ? Kenan Işık ‘ ın hastalığı nedir ?

Kenan Işık, spor yaptığı salonda “Kendimi iyi hissetmiyorum” dedikten sonra yere yığıldı. Beyin kanaması geçiren Işık yoğun bakımda tedavi altına alındı.Tiyatro sanatçısı Kenan Işık, İstanbul’da spor yaptığı salonda “Kendimi iyi hissetmiyorum” dedikten sonra yere yığıldı. Düşme anında kafasını da çarptığı bildirilen sanatçı, hastaneye kaldırıldı. Beyin kanaması geçirdiği belirlenen sanatçının, ameliyata alındığı açıklandı.Hastaneden yapılan açıklamada, “Kenan Işık, kafa travması geçirdi. Bilinci kapalı olarak hastanemize getirilmiştir” denildi. Sanatçının, operasyon ardından yoğun bakımda tutulduğu öğrenildi.Tiyatro sanatçısı Kenan Işık, geçirdiği beyin kanaması dolayısıyla hastanede ameliyata alındı.Beyin kanaması geçiren tiyatro sanatçısı Kenan Işık’ın hayati tehlikesinin devam ettiği ve tedavisinin yoğun bakımda sürdüğü bildirildi.Amerikan Hastanesi’nden, Balmumcu’daki bir otelde spor yaparken düştüğü öğrenilen Işık’ın sağlık durumuna ilişkin yapılan açıklamada, şöyle denildi:”Kenan Işık, kafa travması geçirdiği ifade edilerek bilinci kapalı olarak ambulans ile 14.29’da hastanemiz Acil Servisine getirilmiştir. Yapılan değerlendirmesinde beyin kanaması saptanarak, acil koşullarda ameliyata alınmıştır. Hayati tehlikesi devam etmekte olan hastamızın izlem ve tedavisi yoğun bakım ünitemizde sürmektedir.” Kenan Işık’tan üzücü haber

Kenan Işık kimdir?

Devlet Tiyatroları Yönetmeni ve İstanbul Şehir Tiyatroları’nın eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık hayatı hakkında tüm detayları sizler için derledik. Kenan Işık kimdir?

Kenan Işık, Balmumcu’daki Renaissance İstanbul Bosphorus Otel’in saunasından çıkarken, ayağının kayması sonucu yere düşerek başını sert zemine çarptı. Işık hemen Amerikan Hastanesi’ne kaldırılarak ameliyata alındı. Ameliyat 3,5 saat sürdü. Sanatçı, ameliyatın ardından yoğun bakım servisinde tedavi görüyor. Yakın zamanda Türkiye’ye gelen Kenen Işık tedavisine devam etmekte.

Kenan Işık kimdir?

Malatya Yeşilyurt’ta 1947 yılında doğan Kenan Işık’ın tam adı Yusuf Kenan Işık’tır.

Oyuncu, sunucu, eski gazeteci ve eski ana haber sunucusu. Devlet Demiryolları’ndan emekli birmemur çocuğu olan Kenan Işık orta okul öğrenimi gerçekleştiği dönemde Malatya Halkevi’nde amatör tiyatro yapmaya başlamış, lise öğrenimini gerçekleştirdiği Ankara’da okurken ise Meydan Sahnesi’ne girmiştir. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Işık, 1972 yılında Devlet Tiyatrosu sanatçısı olmuştur. Işık ayrıca, Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği yapmıştır. Sanatçı devam eden kariyeri süresince çok sayıda tiyatro oyunu yazmıştır. 1974 yılında Köşe yazarlığı sırasıyla Resmî Gazete (1973-1995), Yeni Yüzyıl (1995-1998), tekrar Resmî Gazete (1998-2000), Yeni Binyıl (2000) ve Akşam (2000-2002) gazetelerinde çalıştı. Televizyon ekranlarında başrollerini Gülben Ergen ve Haldun Dormen ile paylaştığı “Dadı” adlı diziyle boy göstermiştir.

2005 yılında Kenan Işık Erdoğan Aktaş’la tanışıp 4 Nisan 2005 tarihinde star Haber’i sundu. 12 Haziran 2005 tarihinde haberi sunmayı bırakan Kenan Işık 20 Ağustos 2005 tarihinde Star Haber’i bıraktı ve tekrar oyuncu oldu. Sanatçı ayrıca Türk televizyon programları arasında fenomenler arasına giren Kim 500 Bin İster yarışmasının sunuculuğunu yapmış, değişen yeni adı ile Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının halen sunuculuğuna devam etmektedir. 21 Mart 2014 günü Bilinci kapalı halde hastaneye kaldırılan Işık, ameliyata alındı. Ameliyatın 4 saat sürdüğü, sanatçının hayati tehlikesi bulunduğu belirtildi. spor sonrasında saunaya giren Işık’ın, sauna sonrasında fenalaşıp dengesini kaybederek, kafasını yere çarptığı öğrenildi. Bu nedenle beyin kanaması geçiren Işık, hemen ameliyata alındı. Kenan Işık’tan üzücü haber