Kaynatın ve 7 Günde 3 Kilo Verin

Kaynatın ve 7 Günde 3 Kilo Verin
Kaynatın ve 7 Günde 3 Kilo Verin

Karanfili Kaynatın ve 7 Günde 3 Kilo Verin: Bir haftada 3 kilo vermenize yardımcı olacak karanfilli su, hem zayıflamanıza yardımcı olacak hem de birçok sağlık sorununuzu ortadan kaldıracaktır.Çaya, tatlıya ve daha birçok şeye ilave edilen ve kokusu sevilen karanfilin diş etlerini güçlendirici ve mide bulantısını giderici etkileri vardır. Görsele tıklayın 2. fotoğrafa geçin ve okumaya devam edin.

Aynı zamanda güçlü bir antiseptik olan karanfil, vücuttaki mikroplarla savaşır. İdrar söktürücü özelliği de bulunan karanfil, vücuttaki toksinlerin atılmasında yardımcı olur.Hastalıklara karşı koruyucu etkiye sahip olan karanfil, hasta yakınları tarafından mikroplara karşı da kullanılabilir. Zihni rahatlatan, unutkanlığı engelleyen ve sinirleri yatıştıran etkileri de vardır.İşte Bir haftada 3 kilo vermenize yardımcı olacak karanfilli su tarifi… Devam etmek için görsele tıklayın…

Malzemeler: Çubuk tarçın, Karanfil, Zencefil kökü….Hazırlanışı: Karanfil ve zencefil kökünden 1 yemek kaşığı kadar ve 1 adette çubuk tarçını demliğe alın. Üzerine de 2 su bardağı su ekleyin ve çay demler gibi demleyin. Hazırladığınız bu çayı, sabah ve akşam yemeklerden 30 dakika kadar önce için.

Karanfilli su, metabolizmayı hızlandırır ve tokluk hissi yaratır. Vücuttaki toksinlerin atılmasında ve yağ yakımına yardımcıdır. Lütfen bu haberi paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayın.

loading...