Kafes Dövüşcüsü Kadını Gasp Etmeye Kalktı

Paylaş
 

Kafes Dövüşcüsü Kadını Gasp Etmeye Kalktı

Kadın dövüşçü gasp edilirse…
Suç oranının çok yüksek olduğu Brezilya’da hırsızlık yapmak isteyen motosikletli iki kişi, profesyonel kafes dövüşçüsüyle karşılaşınca olanlar oldu.

Bonique Bostolar, Brezilya’da sokakta yürürken motosikletli iki kişi tarafından durduruldu. Bostolar’ın yolunu kesen hırsızlar, telefonunu isteyince olanlar oldu. Profesyonel kafes dövüşçüsü olan Monique Bostolar, hırsızı durdurdu. Olay yaşandıktan 15 dakika sonra gelen polis ekipleri, hırsızı tutukladı. Bostolar hırsızlık teşebbüsü ile ilgili yaptığı açıklamada “Antrenmana giderken motosikletle durdurdular. Telefonu hırsızlara vermemek için sıkı sıkı tuttum. Hırsızlar alamayacaklarını anlayınca kaçmak istedi. Ben de yanlarında silahları olmadığını fark edince müdahale ettim ve ön lastiğini kaldırarak motosikleti devirdim. Telefonumu çalan kişi elimden kaçtı, ama diğeri kurtulamadı” dedi.

Monique’nın 15 dakika sonra olay yerine gelen polise verdiği ifade şöyle; Antrenmana giderken bizi motosikletle iki kişi durdurdu ve telefonlarımızı almak istediler. Telefonu hırsızlara vermemek için sıkı sıkı tuttum. Alamayacaklarını anlayınca kaçmak istediler. Silahsız olduklarını anlayınca olaya müdahale ettim ve motosikletin ön lastiğini kaldırarak motosikleti devirdim. Kaçan kişi telefonumu aldı ancak birisini yakalamayı başardı.