Kadın ve Örgü
İşte göbek eriten Salatalık Diyeti

İşte göbek eriten Salatalık Diyeti

Salatalık Diyeti Nasıl Yapılır? Bayanlar yaz geldi. Fazla kilolarınızdan kurtulmak ve istediğiniz forma girmenin tam zamanı! Yaz aylarının en fazla tüketilen salatalık ile fazla kilolarınızdan ve göbeğinizden kurtulabilirsiniz nasıl mı? Tabi ki de Salatalık diyeti ile bunu başarabilirsiniz.

s-32693c20f4db9cdd5cbfa26bd330ea42937d29fa

 

Salatalık tam bir kilo düşmanı olduğundan dolayı kolaylıkla kilo verebilirsiniz. Salatalık kilo vermemizde bizle yardımcı olmasının yanı sıra vücudumuza birçok faydası da bulunmaktadır.

Salatalık diyeti sayesinde 2 hafta uygulayacağınız programla tam olarak 6 kiloya yakın bir fazlalıklarınızdan kurtulmanız mümkün. Eğer gerçekten kalıcı olarak kilo vermek istiyorsanız salatalık diyeti tamda sizlere göre. Salatalık ödem atıcı gücünden dolayı vücudumuzda bulunan fazla suyun dışarıya atılmasına yardımcı olmaktadır. Salatalığın içinde çok az kalori ve yağ bulunmaktadır.

Salatalık Diyeti Örnek Liste

Sabah: Yulaf ezmesi, incir, yoğurt, salatalık, şekersiz çay ve kahve, dil peyniri ve çökelek peynirini tercih edebilirsiniz.

Öğlen: Salatalık, süsme yoğurtla yapılmış cacık, çavdar ekmeği, haşlanmış kabak, zencefil ve yeşil mercimeği önerilmektedir.

Akşam: Domates, roka, salatalık, peynir, çavdar ekmeği, kabak dolması, cacık, yağsız makarna, yoğurt, ızgara et, ızgara balık, ızgara köfte ve salata gibi besinler ağırlıklı olmaktadır.

Ara öğünlerde: Bol bol su, salatalık, cacık, kivi, sulu ayran, ceviz, elma, çilek gibi son derece sağlıklı besinleri tüketmeniz mümkün.

Salatalık diyetinde dikkat etmeniz gereken önemli nokta salatalığı sade yemeniz gerektiğidir. Tüketeceğiniz salatalığı kesinlikle tuzlamanız yasak. Salatalık diyetinde kahvaltınız yapmadan önce kesinlikle iki bardak su içmeniz önerilir. Tükettiğiniz besinlerle çok gerekli olmadıkça su tüketmemeye özen gösterin. Yemeklerinizden sonra ayrıca da 15-20 dakika sonra bol miktarda yeşil çay içmelisiniz. Salatalık diyetinizde her gün kahvaltıdan sonra kesinlikle tempolu bir yürüyüşün yapılması gerekir. Yürüyüşten sonra güzel bir duş alırken 10 dakika vücudunuza masaj yapmanızı öneririz. Ayrıca da tüketeceğiniz besinleri ufak lokmalar halinde alınması ve ağır ağır yenmesinde fayda var.

İşte göbek eriten Salatalık Diyeti

İletişim ve Reklam adresi reklam@kadinveorgu.com