İşte Benim Stilim’in Yeni Jüri Üyeleri Kim

Paylaş
 

İşte Benim Stilim’in Yeni Jüri Üyeleri Kim

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 ekranlarında önceki ismi Bu Tarz Benim olan sonradan isminin İşte Benim Tarzı olarak değişen izleyicilerinin beğenerek izlediği programda şok gelişmeler yaşandı. Önceki sezonlarda jüri üyeliklerini Uğurkan Erez Kemal Doğulu Ivana Sert ve Nur Yerlitaş ‘ın yaptığı programda artık çok beğenilen 2 isim yok.
Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş’ın aldıkları karar neticesinde jürilikten ayrılacaklarını belirtmeleri üzerine Acun Ilıcalı bomba gibi 2 isim buldu.
Kadroya yeni giren Jüri adayları Hakan Akkaya ve Neslihan Yargıcı oldu. Geçtiğimiz günlerde programın yeni tanıtım fragmanları ve görselleri için stüdyaya giren jüri üyeleri kendi sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlarda jüri üyeliğine çabuk adapte olduklarını gösterdiler.
Öykü Serter’in sunduğu İşte Benim Stilim yarışmasında bu sezon Ivana Sert, Hakan Akkaya, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez jüri görevini üstlenecek.

Neslihan Yargıcı Kimdir ?

Modacı90’lı yıllarda kariyeri kadar, düzenlediği çılgın partilerle de basının gündeminde kaldı, siyahların kadını olarak anıldı.

Neslihan Yargıcı, 12 Aralık 1952 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. AslenMerzifon kökenlidir. Gençlik çağında iken anne babası boşandı. Moda eğitimimiFransa‘da aldı.

Kısa süren modellik kariyerinin ardından moda dünyasına adım attı. 80’li yılların sonunda popüler olan tiyatroda defile modasını başlattı. 90’lı yıllarda kariyeri kadar, düzenlediği çılgın partilerle de basının gündeminde kaldı, siyahların kadını olarak anıldı.

Neslihan Yargıcı, 1988yılında Atıf Yılmaz’ın yönettiği “Arkadaşım Şeytan” adlı sinema filminin kostümlerini tasarladı. 90’lı yıllarda patlayan Türk pop müzik sanatçılarına imaj danışmanlığı yaptı, Sertab Erener’in çıkış parçası Sakin Ol’un klibinde Sezen Aksu ve Uzay Heparı ile birlikte oynadı.

Kanal 6’da Beni Baştan Yarat isimli bir programın sunuculuğunu yaptı. 1996yılında modayı bıraktığını açıkladı.

Yargıcı mağazalarının sahibi olan Emir Yargıcı kuzenidir.

2006 yılında İstanbul’da yapılan Best Model of The World Yarışmasında Deniz Akkaya, Güzide Duran, Şenay Akay ve Tuğçe Güder ile Jüri heyetinde oldu.

2011 yılında Medyapım’ın TNT için hazırlıklarını sürdürdüğü sunuculuğunu Gül Gölge’nin yapacağı “Buzda Dans” yarışmasında Neslihan Yargıcı, Önder Bekensir, Yılmaz Morgül, Ceyda Ateş, Gökhan Taşkın, Eda Özerkan, Seren Serengil, Doğuş ve Çelik Erişçi gibi isimlerin yarışacakları haberinden sonra henüz ekrana gelmeden iptal edildi.

2016 yılının başında başlayacak olan 5.sezon İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasında jüri koltuğunda Neslihan Yargıcı da oturacak.

Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun olmadığı bu yeni sezonda İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasında yine sunuculuğu Öykü Serter yaparken, jüride Neslihan Yargıcı, İvana Sert, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez olacak.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2005 – Kapıları Açmak (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2003 – Eyvah Eski Kocam (Figen) (TV Dizisi)
1991 – Varsayalım İsmail (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)

Kostüm Tasarım :
1988 – Arkadaşım Şeytan (Kostüm Tasarım)(Sinema Filmi)

Hakan AKKAYA Kimdir ?

Hakan Akkaya, 23 temmuz 1982 tarihinde Ordu’da doğmuştur. İlk orta ve lise öğrenimini de Ordu’da tamamladıktan sonra Üniversite için Ankara’ya gitmiştir. Babası Ordu’da turizm ve İnşaat işleriyle meşguldü. 21 yaşında babasını kaybetti. Bir kız kardeşi var.

Üniversiteye, AnkaraBilkent ÜniversitesiMimarlık Fakültesinde başladı, ama bitirmeden ikinci sene modacı olmak için ayrıldı.

19 yaşında İstanbul’a taşındı. İstasyon Sanat Merkezi, Moda Tasarımı Bölümünde Moda Eğitimi aldı.

İlk kez 21 yaşında iken erkek, kadın koleksiyonlarını hazırladı. İlk işi Batik Örme’deydi, ardından 2008 – 2009 yılları arası ALTINYILDIZ / FABRİKA’da, 2005’ten 2008’e SARAR’da, 2002 – 2005 yılları arası ise BOYNER’de Tasarım Departmanı Yöneticiliği yaptı. 1999 – 2002 yılları arasında ise BATİK’te – Genel Müdür Asistanı ve Tasarım görevlerinde bulundu.

2005 yılında Nişantaşı’nda açtığı home ofis ve “Hang by Hakan Akkaya” adında bir markası var. Hakan Akkaya, işadamları, iş kadınları, ünlü oyuncular hatta Dubai şeyhlerinin vazgeçemediği bir modacı oldu.

Çok zengin bir ailenin çocuğu olan Hakan Akkaya moda hayatına aslında çok küçük yaşlarda girmiş. Bilenler bilir, 1987 yılında Cesur ve Güzel adlı yabancı bir dizi yayınlanıyordu televizyonda. Hakan Akkaya’nın babaannesi diziyi hiç kaçırmadan takip edermiş. Dizi moda dünyasında geçtiğinden ilk moda aşkı o yıllarda başlamış. Kendisini dizide ki patronlardan Ridge Forrester yerine koyarmış.

Show TV ekranlarında yayınlanan “Bugün Ne Giysem” adlı yarışma proğramında Sırp Asıllı eski manken İvana Sert ve yine tasarımcı,modacı olanUğurkan Erez‘le birlikte jüri üyeliği yapmıştır.

23 Mart 2015 tarihinde Show TV’de başlayan, sunuculuğunu Özge Ulusoy’un yaptığı “Bugün Yıldız Benim” adlı yarışmada sesine, stiline, tarzına güvenen ev hanımları yarışacak, jüri koltuğunda Mert Ekren, modacı Hakan Akkaya ve türkücü Songül Karlı olacak.

2016 yılının başında başlayacak olan 5.sezon İşte Benim Stilim Ünlüleryarışmasında jüri koltuğunda Hakan Akkaya da oturacak.