Irmak Ünal’ın son hali

Paylaş
 

Irmak Ünal hamilelik sonrası formuna kavuştu

Geçtiğimiz yıl ikinci kez anne olan Irmak Ünal, hamilelik dönemiyle şimdiki halini karşılaştırdı.

Hamile olduğu döneme ait bir fotoğrafını paylaşan Ünal, 17 ay sonra eski formuna kavuştuğunu belirtip şu notu yazdı;

“17 ay sonra eski vücuduma dönmek ve olabileceğimin en iyisi olabilmek için motivasyonum sürüyor. Kendimin en iyi versiyonu olmak… Kimseyle karşılaştırmadan, strese girmeden…sadece fit olmak ve sağlıklı yaşamak üzerine yoğunlaşarak…

Irmak Ünal spor sonrası fotoğraflarını sık sık takipçileriyle paylaşıyor

Hayatın bana sunduğu güzelliklerin tadını çıkartarak ama bu güzellikleri asla garantiye almadan. Neden bu gelişimi paylaştım; çünkü insanları motive etmeyi çok seviyorum ve benim içinde motivasyon kaynağı olan birçok insan var bu yolda… Kişisel eğitmenlerim ve cesurca gelişim ve fit yaşam öykülerini buruda paylaşan tüm fit annecikler…hep beraber başarabiliriz. Devam!!”

Cihan Ünal’ın kızı Irmak Ünal, Emre Karabacak ile 2010 yılında evlendi.

Çiftin bu birliktelikten Kayla ve Vadi adında iki çocuğu var.

İşte Irmak Ünal’ın son hali foto galerimiz.

 

 Irmak Ünal kimdir?

Güzel Fiziği ile beraber başarılı dizi ve filmler çevirmiş Ünlü Oyuncu Irmak Ünal Kimdir kaç yaşında evli mi?

Irmak Ünal Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Irmak Ünal Bir Kış ayı olan Şubat Ayının 15. gününde dünyaya geldi.1977 doğumlu olan oyuncunun doğum yeri Ankara’dır.İlkokul ile Ortaokul’u Yükseliş Kolejinde bitirmiştir.Lise’den sonra Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyat bölümünü kazanmış okuduğu vakitlerde radyocu olmak istemiştir.Radyoculuk hevesinle beraber Radyo Bilkent’in kurulmasında büyük bir paya sahiptir.Burada bir süre radyo programcılığı yapmış sonra Radyo Mydonese’de programlarına devam etmiştir.

1998 tarihinde San Francisco Art Üniversite’si Sinema Televizyon bölümünü okumaya başladı ve 2002 tarihinde bitirerek mezun oldu.

2002 tarihinde Türkiye’den teklifler aldı ve Türkiye’ye dönüş kararı aldı.Kampusistan adındaki dizide oynadı.Kampusistan’ın ardından yine film ve dizilerde oynamaya devam etti.2007 tarihinde Eyvah Çocuklar isimli programın sunuculuğunu yaptı.

Irmak Ünal Evli mi? Evet kendisi Emre Karabacak ile evlidir ve 2 çocuğu bulunmaktadır.Çocuklarının adları Vadi ve Kaya’dır.