Günde 20 muz yiyen hamile kadının son hali!

Paylaş
 

Ülkemizden çok uzaklarda yaşayan Loni Jane Anthony, bir diyet yaptı dünyaya haber oldu …

Loni Jane Anthony hergün 20 muz yiyerek inanılmaz ölçüde zayıfladı. Avustralyalı kadının formülü diyetisyenleri ayağa kaldırdı.

İnternette 100 bin takipçisi olan 26 yaşındaki Loni Jane Anthony, hamileliğinde yaptığı diyeti ve zayıflama görüntülerini sayfasına koydu. Her gün yüklediği fotoğraflar binlerce kez beğeni aldı ve yüzlerce yorum yapıldı.

Sabah, öğlen ve akşam sürekli muz yiyen ve bunun dışında bir şey yemeyen kadın bir deri bir kemik kaldı.

Görenler hamile olduğuna uzun süre ikna olmadılar. Haksız da değiller!

Hamileyken meyve diyeti yapan Loni Jane Anthony isimli kadın diyetisleri çıldırtmıştı. 2 Mart’ta sağlıklı bir bebek dünyaya getiren Anthony “Hamileyken balina olmak zorunda değilsiniz. Ben bunu kanıtladım” diyerek fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı.

Ancak Loni Jane yine diyetislerden eleştiri almaya devam ediyor. Loni Jane Anthony isimli kadın meyve diyetiyle yakaladığı formu sayesinde internet fenomeni oldu. Bazı yorumcuların ve diyetisyenlerin ‘kendi diyetinin reklamını yapıyor’ ‘insan sadece meyve yiyerek sağlıklı kalamaz’ sözleriyle eleştirdiği Anthony, eleştirilere kulak asmıyor.Günde yaklaşık 20 adet muz tüketen Loni ”bu diyet sayesinde hayatımın aşkını da buldum” diyor..

İşte O Günde 20 muz yiyen hamile kadının son hali! ve çok çarpıcı fotoğralardan sadece birkaçı

Fotoğrafları büyük görmek için üzerine tıklayın….