Göğüsleri dikleştirmenin yolları

Paylaş
 

Göğüsleri Dikleştirmenin  Yolları

Kadınları belki de en çok rahatsız eden problem dik göğüslere sahip olamamalıdır. Birçok kadınlarda dik olan göğüsler zamanla sarkmakta ve büzülmektedir. Böyle olunca kadınlar kendilerini çok rahatsız hissederler. Göğüsleri dikleştirmeniz ameliyattan başka yöntemleri ve yolları da var. Bu yöntemler sayesinde göğüslerinizin sarkmasına karşın önlem almış olacak ve göğüsleriniz daha dik görünmesini sağlayacaktır.

Dik Memelere Nasıl Sahip Olunur?

Buyurun, dik göğüslere sahip olmanın en kolay yolları.

Doğru sutyen kullanmak dik göğüsler için çok önemlidir. Çoğu kadın kendine uygun olmayan iç çamaşırı kullanır. Bu konuda uzman birinden veya arkadaşlarınızdan yardım isteyerek bedeninize göre iç çamaşırı alın. Vücudunuza uygun doğru bir sutyen ve askı, göğüslerinizin dik görünmesini sağlar.

Sutyenleri göğüslerinizin kafesi olarak düşünün. Bu kafesin gerektiğinden küçük veya büyük olması fayda vermeyecektir. Her zaman sutyenlerin göğsünüzü tam örttüğünden emin olun, böylece üst tarafınız daha ince ve göğüsleriniz dik görünecek. Göğüslerinizden çok büyük olan sutyenlerin göğüslerinizin daha çökmesine ve çökük görünmesine neden olacaktır.

Göğüslerinizin olduğunu unutmayın, gizlemeye çalışsanız sonunda bel ağrısı sorunu yaşayabilirsiniz. Boynunuzu göğsünüze kadar açık bırakarak göğsünüzü ileri verin. Göğüslerinizin kaç beden olduğu önemli değil, onların görülebilecek kadar dik tutmalısınız.

Telli sutyen göğsünüzün yükünü azaltarak, dik ve yukarı olmasını sağlar. Diğer sütyenlerden biraz daha maliyetli olsa da belinizi daha ince gösterir. Telli sutyen göğsünüzden çok küçük olduğu durumda o ellerin göğüslere baskısı artacağından göğsünüzde sorunlar oluşacaktır.

Silikonlu iç çamaşırı seçmenizde çok fayda vardır. Sutyenleri tam tutacak kadar göğüslere sahip değilseniz boyundan bağlamalı veya straplez sütyen ile süper görünebilirsiniz.

Göğüsleriniz sutyenden çıkmasın. Eğer size uygun bir sutyen seçerseniz, göğüslerinizi yükseltir, belinizin yükünüzü azaltmış olursunuz. Bu nedenle göğüslerinizin sutyenlerden çıkmasına karşın önlem almalısınız.

Yıllarca aynı sütyenleri giymeyin. Badenizin boyu ve bedeni çok değişiyor. Her defa kendinizi rahat hissetmek için yeni sütyen alın. Tam üzerinize oturan vücut hatlarınızı belli eden, ceket giyin.

Yukardaki anlattıklarımızı uyguladığınızda göğüslerinizin sarkmasına engel olmuş ve göğüslerinizin daha dik görünmesine vesile olacaktır. Böylece daha çekici görüneceksiniz.

gogus-dik

Kaynak:(kadinciltbakimi)

Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz

www.facebook.com/kadinveorgu

www.twitter.com/kadinveorgu