Kadın ve Örgü
Eşit Eyeliner kuyruğu yapmak

Eşit Eyeliner kuyruğu yapmak

Mesele eyeliner sürmek değil, mesele iki gözdeki eyeliner kuyruklarını aynı hizzada sürebilmektir demiş bir Türk makyaj sever (o kişi kim diye sormayın ben de bilmiyorum)

Çok soru alıyoruz eyeliner sürerken kuyruğu nasıl eşit yapacağız, iki gözümüzde farklı oluyor….

Herkes kendine has bir yöntem bulmuştur fakat en pratik ve çok kullanışlı olan 6 Eyeliner kuyruğu eşitleme yöntemi sizler için Sebi bebi anlattı

Buyrun Eşit Eyeliner kuyruğu yapmak videomuza, iyi seyirler

Mükemmel Bakışlar İçin En Doğru Eyeliner Sürme Yolları

Eyeliner, göz makyajının vazgeçilmez unsurlarından biridir. Daha derin bakışlar katmak, anlamlı bakan gözler yaratmak için olmazsa olmaz ürünlerdendir. Kalem gibi silmesi kolay bir ürün olmadığından, yanlış eyeliner çekildiğinde temizleme işlemi tam bir işkence halini almaktadır. Ucu hafif nemli pamuklu çubuklar oldukça iyi iş görmektedir.

Eyeliner sürebilmek için, göz çevresini yakından görebilmek için uygun bir ayna kullanmak gerekir. Öncelikle bir çerçeve çizilmeli ve daha sonrasında içi doldurulmalıdır. Böyle deneme yanılma yapmak yerine doğru sonuca ulaşabilir.

Özellikle yeni başlayanlar için, gözün orta noktasından bitiş noktasına doğru bir çekim, daha sonra gözün orta noktasından buruna doğru olan ikinci bir çekim yapmak işi oldukça kolaylaştırmaktadır. Kuyruk yapma konusunda farklı öneri ve fikirler bulunmaktadır. İki gözün eşit olması için kesik kesik çizgiler yapıp, daha sonra birleştirilmesi uygun sonuç verebilir. Ayrıca, eyeliner çekmeden önce, açık renk bir göz kalemi ile altına bir taslak şeklinde çekim yapılırsa, üzerinden geçerek düzenlemek daha kolay olacaktır.

 

İletişim ve Reklam adresi reklam@kadinveorgu.com