Kadın ve Örgü
En iyi bebek patiği modelleri

En iyi bebek patiği modelleri

Bebek patiği modelleri en çok görülen en çok kullanılan örgü türleri arasında yer almaktadır. Bebek patiği yapımı videolu anlatımlı olarak sitemizde çok sayıda örnek ile birlikte mevcuttur. Bebek patiği modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden bir tanesi Converse bebek patiği modeli olmakla birlikte Deryanın dünyası bebek patiği modelleri arasında da en çok tercih edilen model krokodil bebek patiği modelidir. Bebek patiklerinin bu kadar çok ürünler ve tercih edilme nedenleri arasında bebeklerin ayaklarını sıcak tutması hem sürmelerinin kolay olması hem de kısa sürede ördek bitirilebilir olması yatmaktadır.

Bebek patiği nasıl örülür sorusunun cevabı olarak sitemizde yayınladığımız çok sayıda video bulunmaktadır. En kolay bebek patiği modelleri en güzel bebek patiği modelleri gerek yazılı gerek fotoğrafı gerekse videolu anlatımlarla örgü sitemizde mevcuttur.

Derya Baykal tarafından hazırlanıp sunulan deryanın dünyası programında da derya baykal bebek patikleri yer almaktadır. Programda Derya Baykal bebek patiği modeli yapılışı neredeyse iki haftada bir yer almakta bu patik modellerinden en sevileni örgü sevdalılarına göre ise hav hav patik olarak adlandırılan örnektir.

En iyi bebek patiği modelleri ve büyük hallerini görmek için resimlerin üzerine tıklayın

İletişim ve Reklam adresi reklam@kadinveorgu.com