Eda Taşpınar’ın bronzluk sırrı

Paylaş
 

Yaz, deniz ve güneş dendiğinde aklımıza harika bir bronz ten geliyor. Siz de bizim gibi bronzluğu seviyorsanız, hazırladığımız bu habere bayılacaksınız. Sahillerin ikoncanı Eda Taşpınar’ın bronzluk ve güzellik sırlarını araştırdık.

Eda Taşpınar’ın kusursuz bronzluk için tasarladığı eşsiz formülü ile bu yaz siz de güneşin tadını çıkarabilir ve Eda Taşpınar bronzluğuna sahip olabilirsiniz! Ayrıca doğal at kılı fırçası ile bacaklarınızda kusursuz güzelliğe kavuşabilirsiniz.

Yaz aylarını Bodrum ve Çeşme’deki şezlonglarda güneşlenerek geçiren sosyetik ikoncan, kısa ve doğal yollarla elde ettiği bronzluk sırrının merak konusu olması üzerine daha fazla dayanamadı ve hemen kolları sıvadı. Eda Taşpınar, kendi adını taşıyan güneş yağlarını piyasaya sürdü.

Eda Taşpınar’ın bronzluk sırrı – ÖZEL KARIŞIM

‘Bronzluk’ denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan İkoncan; ürünlerinde Hindistan cevizi, kakao, havuç ve argan yağından oluşan özel bir karışım kullandı. “Küçüklüğümden beri bronzlaşmak tutkumdur, o yüzden bu konuda yeterince bilgi sahibiyim” dedi.

Yaz aylarına şezlongda güneşlenirken çekilen fotoğraflarıyla damga vuran sosyetik ikoncan, kendi ismini taşıyan ürünlerin şişesine kendi fotoğrafını koydurdu.

Uzun süredir ürünlerinin hazırlık süreciyle ilgilenen Eda Taşpınar, Delta Cosmetics ve Pim Eğitim Danışmanlık şirketleriyle ortak bir çalışma yaparak ürününü satışa sundu. Kaynak:yedirenkhaber.com