Ebru Gündeş yüzünü 30 dakikada 10 yaş gençleştirdi

Paylaş
 

Ebru Gündeş’in yüzündeki gençlik ve ışıltının sırrı çözüldü. Ünlü şarkıcının Londra’da ‘örümcek ağı’ verilen yöntemle yüzünü gerdirdiği ortaya çıktı.

Ebru Gündeş’in yüzündeki gençleşme bir süredir dikkatimizi çekiyordu. Özellikle jüri üyesi olduğu ‘O Ses Türkiye’ zamanı cildindeki ışıltı ve tazelik gözümden kaçmamıştı. Yarışmada kamera Hadise’den hemen sonra Ebru Gündeş’e dönünce ‘Ebru Hadise’den bile genç duruyor’ yorumları yapılmıştı. Ama bu değişimin nedenini ise bir türlü çözülemeişti. Botoks olsa hemen anlaşılırdı.

YÜZÜNÜ GERDİRMİŞ

Ama Ebru Gündeş’in yüzü çok doğal duruyordu, en azından mimikleri yerindeydi. Küçük bir araştırma yapan Vatan gazetesi yazarı Gülşen Yüksel, Gündeş’in pürüzsüz, gergin cildinin sırrını öğrenmiş. 40 yaşındaki ünlü şarkıcı geçen kış Londra’ya giderek burada ‘örümcek ağı’ adı verilen bir yöntemle yüzünü gerdirmiş daha doğrusu astırmış. Ameliyatsız bir yöntem olan örümcek ağı, cildi gençleştirip zindelik veriyormuş.

30 DAKİKA İÇİNDE 10 YAŞ GENÇLEŞTİRİYORMUŞ

Neşter yerine iğne ve iplik kullanılan bu yöntemle kişi 30 dakika içinde 10 yaş gençleşiyormuş. Evet yanlış duymadınız iğne ve iplik. Ciltte ince uçlu iğneler yardımıyla çok ufak girişler açılarak, ipler hafif zigzag hareketlerle yüze yerleştiriliyormuş. İçeride örümcek ağına benzer bir ip yapısı oluşturuluyormuş. Sonuç ortada. Ben bile anlamadıysam Ebru Gündeş bu işi çözmüş demektir.

İşte o Video ve Ebru Gündeş gerçeği.

Bir de doktorlar ve uzmanlardan dinleyelim ve öğrenelim yüz gerdirme tekniğini ve örümcek ağı yöntemini.

Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz

www.facebook.com/kadinveorgu

www.twitter.com/kadinveorgu