Dişçide skandal görüntü

Paylaş
 

Bir aile küçük kızlarının süt dişinin çekilmesi için dişçiye götürdü. Kızlarının çığlığı üzerine odaya giren baba ise gördükleri karşısında şoke oldu.

Aile içerİden çocuğunun çığlıklarını duyunca içeri girmek istedi ancak çalışanlar önemli bir şey olmadığını ve içeri giremeyeceklerini söyledi. Macaristan’da bir aile küçük kızlarının süt dişinin çekilmesi için dişçiye götürdü. Personel Sağlık sitesinde yer alan habere göre aile içerİden çocuğunun çığlıklarını duyunca içeri girmek istedi ancak çalışanlar önemli bir şey olmadığını ve içeri giremeyeceklerini söyledi. Yaşanan arbede sonucu  Elizabeth Crow adındaki küçük kızın çığlıkları devam edince, baba James Crow dayanamayarak içeri girdi.

KIZINI ELLERİ KOLLARI BAĞLI HALDE BULDU

Kızının tüm vücudunu bir çeşit tuluma sarıldığını ve ellerini kollarını hareket ettiremediğini gören baba ise şaşkınlık içinde kaldı. Diş kliniği girişte ailenin belge imzaladığını ve bunu kabul ettiklerini belirtse de aile sadece kızlarına sakinleşmesi için bir çeşit gaz verileceğini düşündüklerini ve böyle bir belgeye izin vermediklerini söyledi.

Dişçinin neden böyle bir olay yaptığı merak konusu iken hakkında şikayetçi olan bana dişçiyi ayrıca denetlenmesi için raporlayacağını da belirtti.

Uzmanlar ise bu olay sonrası çocukların hem fiziksel hem de psikolojik olarak büyük yara alabileceğini söyledi.

Zaten dişçiden genel anlamda korkan çocukların kendilerini mumyalanmış gibi kıpırdayamaz halde dişçi koltuğunda bulmamak için dişleri ağrısa bile dişçiye gitmeyeceklerini belirttiler.

disci2