Çocuğunu Çamaşır Makinesine Koydu

Paylaş
 

Çocuğunu Çamaşır Makinesine Koydu

ABD’de, babasının şaka yapmak için çamaşır makinesine koyduğu küçük çocuk içeride mahsur kaldı.

Makine, kapağın kapanmasıyla aniden çalışmaya başlayınca anne ve baba büyük panik yaşadı. Defalarca dönen çocuğun şans eseri ufak sıyrıklarla atlattığı olay, saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

 

11 Mayıs’ta ABD’de meydana gelen ve dün video paylaşım sitelerine görüntüleri düşen inanılmaz olay, genç anne – babanın çocuklarıyla beraber bir çamaşırhaneye gitmesiyle başladı. Şaka yapmak isteyen ihmalkar baba, küçük çocuğunu makinenin içine koydu ve kapağı kapattı. Otomatik kilitleme ve faaliyete geçme sistemine sahip olan çamaşır makinesi, içerisindeki çocuk ve elbiselerle birlikte çalışmaya başladı. Şaşkına dönen anne ve baba, ne kadar çaba gösterdiyse de kapağı açmayı başaramadı. Genç çift, yavrularını kurtarmak için çamaşırhanedeki görevlilerin yanına koştu. Heyecanla makinenin başına gelen bir görevli, içerisinde bir çocuğun dönmekte olduğu makineyi kapattı. Kapağın açılmasıyla birlikte kurtarılan çocuğun “şakayı” ufak sıyrıklarla atlattığı ve durumunun iyi olduğu bildirildi. Yaşananlar an be an görüntülendi.

ABD’de 2005’ten bu yana 3 çocuk çamaşır makinesinde hayatını kaybetti. En son geçtiğimiz ay Oregon eyaletinde 21 aylık bir çocuk makinenin içinde yaşamını yitirmişti.

Geçtiğimiz günlerde de bir anne down sendromlu çocuğunu çamaşır makinesine atıp sosyal paylaşım sitelerinde selfie foto paylaşmış gene olay olmuştu

Down Sendromlu Oğlunu Çamaşır Makinesinde Yıkadı

down-620x337

İskoçya’da 21 yaşındaki bir annenin down sendromlu çocuğunun çamaşır makinasının içerisindeki fotoğrafını paylaşması şok etkisi yarattı.

Daily Mail’in haberine göre ‘çocuğumun temizlik takıntısı var’ yazarak esprili bir şekilde paylaştığı fotoğrafı facebook hesabında paylaşan Courtney Stewart arkadaşları tarafından tepki gördü.

Fotoğrafa tepki gösteren arkadaşlardan biri genç kadını polise ihbar etti. Eve baskın yapan polisi görünce çok şaşıran Stewart ‘esprili bir fotoğraf olarak paylaşmıştım neden polise ihbar edildi anlayamadım’ dedi.