Çikolata Rengi Göz Makyajı

Paylaş
 

Çikolata Rengi Göz Makyajı

Çikolata gerek tadı, gerek hissettirdiği mutluluk bakımından hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Ana Victorino’nun hazırladığı videoda çikolatalı gözler makyajının nasıl yapıldığını izliyoruz. Peki siz de çikolatalı gözler makyajını denemek ister misiniz?

 
L’Oréal Paris Güzellik Elçisi Lea Michele’i katıldığı davette gördüğümüzde gözümüzü çikolata tonlarındaki dumanlı göz makyajından alamadık. Esmer güzel, altın elbisesi, kusursuz bir biçimde öne çıkarılmış yüz hatları ve parlak nude dudakları ile gecenin odak noktası oldu. Gün içinde ve akşam saatlerinde de rahatlıkla kullanabileceğimiz kahve dumanlı göz makyajı içinse sana küçük bir rehber hazırladık.

Çikolata gözler
Buğulu göz makyajı denince akla ilk gelen tonlar siyah ve gri olsa da, Lea’nın tercih ettiği sıcak toprak tonları ve ışıltılı altın rengi ortaya harika bir doğallıkta göz makyajı çıkarmış. Sen de, buğulu göz makyajına farklı tonlar ekleyerek göz rengini ortaya çıkarabilirsin. Eğer yeşil gözlüysen, bronz bir göz makyajı tam da sana göre. Kahve gözler içinse patlican moru bakışlarına dramatik bir derinlik katmalarını sağlayacak.

Sıra sende
Birinci adım
İlk önce göz makyajına başla, böylece tenine düşen far parçaları ten makyajını bozmayacak. Göz kapaklarına primer uygulayarak göz makyajının uzun süre kalıcı olmasını sağla.

İkinci adım
Önce, altın rengi gibi diğerine göre daha açık olan göz farını tüm göz kapağına uygula. Ardından kahverengi gibi daha koyu olan tonu gözlerinin dış köşelerinden şakaklarına doğru dağıt. creaseline.

Üçüncü adım
Aydınlatıcını, kaşlarının hemen altına ve gözlerinin iç köşelerine uygulayarak bakışlarını aydınlat.

Dördüncü adım
Temiz bir far dırçası ile tonları birbirine doğru dağıt. İki kat siyah maskara uygulayarak göz makyajını tamamla.

İşte bu kadar!

 

çikolata rengi saç kimlere yakışır, loreal sıcak çikolata rengi, çikolata rengi dış cephe, çikolata rengi saçlar, çikolata rengi saç modelleri, çikolata rengi akıntı, çikolata rengi cmyk, çikolata rengi saç balyaj