Kadın ve Örgü
Ceren Hindistan doğumdan 20 gün sonra

Ceren Hindistan doğumdan 20 gün sonra

Ceren Hindistan, birlikte yaşadığı sevgilisi Ümit Aslan’dan olan kızı Arya Rima’yı 25 Temmuz 2015’te dünyaya getirmişti.

20 günlük bebeği ile objektif karşısına geçen Ceren Hindistan, çekildiği fotoğrafı Instagram sayfasında paylaştı.

Ceren Hindistan doğumdan 20 gün sonra paylaştığı fotoğraf olay yarattı, Kimse hamile olduğuna inanmıyor! İşte o fotoğraf.

Ceren Hindistan doğumdan 20 gün sonra

Beyaz pantolonu ve göbeğini açıkta bırakan bluzu ile poz veren Hindistan’ın doğum kilolarından hızlıca kurtulmuş olması dikkat çekerken, takipçileri fotoğrafın gerçekliğine inanmakta zorlandı.

Bazı Instagram kullanıcıları “Doğum yapmış olamaz” derken bazı kullanıcılar sağlıklı beslenme ve spor sayesinde fiziğini koruduğunu iddia etti.

İşte kullanıcıları ikiye ayıran yorumlar:

sultandefneaysu

“Bu kadının doğum yaptığına inanmıyorum. Karnının açık olduğu fotoğraf var mı hiç?”

gozdeozerl

“Ben de doğumdan iki hafta sonra eski formuma dönmüştüm. Göbek sarkması da olmadı. Yapı meselesi olduğunu düşünüyorum. Kendim yaşadığım için bu görüntü de gayet normal bence.”

ozlem__akdogan

“Ya fotoğraftaki başka bir kişi ya da Ceren hanim uzayli. İki hamileligim de 11 kilo ile bitti. Yani cocuk dogduğunda 5 kilo almış oluyordum. Çok hızlı da kilo veririrm ama asla iki doğumumda da 20 günlükken böyle olmadı bi iş var bu işte. Hamileliğini pilates ve diyetle geçiren arkadaşımın bile 3 ay geçmesine rağmen doğum göbeği var. Ne bileyim. Maşallah diyelim.”

songuel_dogan

Valla ikiz doğurdum ve doğumdan bir saat sonra göbek diye bir şey kalmadi. Dr. bile şaşırdı göbeğiniz nerede diye bana sordu. O yüzden şaşırmadım olabiliyor yani. Maşallah…

arzu_eker1

Yeni doğum yapanlar hiç moralinizi bozmayın. Bu kadın normal değil. Normal olan biziz.

ey_ay_cey_kardesler

Ceren abla bebeği hazır mı aldın? Ya da bizim annemiz normal değil mi? Bu ne fizik?

EMZİRME SÜRECİ DEVAM EDERKEN AMELİYAT YAPMIYORUZ

Esteworld plastik cerrahi sağlık grubundan Dr. Volkan Serdar Otrakçı ise hamilelikten sonra formuna kavuşmak isteyen kadınlar için şunları söyledi, “Emzirme süreci devam eden annelerde plastik cerrahi operasyonları yapmıyoruz. Emzirme süreci bittikten yani doğumdan minimum 6 ay sonra karın bölgesi için liposuction ve karın germe ameliyatını kombine yaparak düz bir karın elde edilebilir. Fakat bu hastada emzirme süreci devam ettiğinden ameliyat olduğunu düşünmüyorum. Sağlıklı bir beslenme programı ve egzersiz yapmış olması muhtemel’ dedi.

SPOR, DİYET VE SIKILAŞTIRMA ALETLERİ

Beslenme uzmanı ve diyetisyen Fatma Arslan ise “İlk 6 ayında yeni doğum yapmış kadınlara zayıflama diyeti uygulanmasını doğru bulunmamakla beraber süt artışını sağlayan, emzikli diyetleriyle annelerin çok kısa sürede hızlı zayıflaması sağlanıp hamilelik öncesi şekline kavuşturulabilir. Aynı zamanda sıkılaştırma aletleriyle şekil verilebilir. Kadınlar tüm bunların yanında egzersiz de yapmak durumunda.” dedi. Kaynak: hürriyet

Ceren Hindistan’ın eşi evli çıktı!

Ceren Hindistan’a büyük şok! Ceren Hindistan’ın imam nikahı kıyıp Umre’ye gittiği Ümit Aslan’ın imam nikahlı bir eşi daha çıktı.

Ceren Hindistan ile imam nikahı kıyıp balayı için Umre’ye gittiği eşi Ümit Aslan’ın aslında başka bir kadınla daha imam nikahlı evli olduğu ortaya çıktı. Ceren Hindistan’la imam nikahı kıyan Ümit Aslan’ın bir başka kadınla daha imam nikahıyla evli olduğu ortaya çıktı. Ceren Hindistan, Sevgililer Günü’nde işadamı Ümit Aslan’la umreye gitti. Peki Ceren Hindistan kimdir?

Kutsal topraklardan sosyal paylaşım

Ceren Hindistan’ın Instagram’dan fotoğraflarını paylaşıp, “Tarifsiz bir duygu. Eşimden Allah razı olsun. Bana sevgililer gününde gerçek aşkı yaşattı” notu düşünce çiftin imam nikahı kıydığı anlaşıldı. Umre dönüşü ise başka bir gerçek magazin gündeminde büyük etki yarattı.

Eşi zaten evliymiş!

Ümit Aslan’ın memleketi Van’da imam nikahlı bir eşi daha vardı. Güneş Ç. imam nikahlı eşi Aslan’ın kızlarına bakmadığını ileri sürerek nafaka davası açtı. Kızının, Ümit Aslan’ın nüfusuna kayıtlı olduğunu belirten Güneş Ç., aylık 10 bin TL nafaka, 500 bin TL tazminat istedi. Resmi nikah bekleyen Ceren Hindistan ise bu gelişmeyle şoke oldu.

Ceren Hindistan kimdir

CEREN HİNDİSTAN KİMDİR?

Ceren Hindistan, 1989′da Ankara doğdu. Ceren Hindistan, Çankaya İMKB Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nden mezun olup 2007 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması finalistlerinden olan manken ve oyuncudur. Ceren Hindistan, filmlerde ve dizilerde oynamaktadır.

Ceren Hindistan’ın rol aldığı yapımlar ve rolleri

Senin Uğruna    2007    Serpil
Fedai    2007    Ceyda
Baba Ocağı    2008    İsmet
Ah Kalbim    2009    Yeşim
Saklı Hayatlar    2010    Nergis
Sakarya Fırat    2009 – 2010    Nihan Tekintaş
Babalar ve Evlatlar    2012    Zeynep
Muhteşem Yüzyıl    2013    Ahsen Hatun
Firuze    2013    Firuze
Aşktan Kaçılmaz    2014    Nazlı

İletişim ve Reklam adresi reklam@kadinveorgu.com