Kadın ve Örgü
Bel çantası modası geri mi geliyor ?

Bel çantası modası geri mi geliyor ?

melis

İzmirli moda tasarımcısı Melis Erdem’in Yunan mitolojisindeki Kral Ankhises ve Aphrodite’nin oğlu Aeneas’ın adını verdiği yeni çanta ve eldiven tasarımları büyük ilgi gördü.

Survivor’ın ünlü yarışmacısı Merve Oflaz, yakın dostu Melis Erdem’in ürünlerini, kendi instagram hesabında “90’lara geri dönüş. Bel çantası ve eldiven sevgili dostum Melis Erdem’in mükemmel tasarımları ile yeniden hayat buluyor” diye tanıttı. Tasarımlarında klasiklerden ve Yunan mitolojisinden yararlanmayı çok sevdiğini belirten Melis Erdem yeni ürünleriyle ilgili olarak, “Bu koleksiyon özel bir koleksiyon. Deri ile gümüs ve altın kaplama takıları birlestirerek bir koleksiyon hazırladım. Eldivenler İstanbul’da, çantalar İzmir’de üretildi. Üstlerindeki takılar özel çizilerek hazırlandı ve tek tek elde üretildi. Çanta ve eldivenler serilendi. Amacım tekrar bel çantalarının moda olmasına calısmak. Bu çantalar 90’larda çok moda idi. Şimdi yeniden gündeme geliyor. Hem çok kullanışlı, hem çok rahat, hem de şık bir ürün. Kadınların bu çantalar ile hırsızlıktan korkmalarına da gerek kalmayacak. Bel cantalarının erkek icin olanları da yapıldı” dedi.

bel-çantası-modelleri21

Yeni ürünlerin hazırlanmasının her aşamasıyla ilgilendiğini belirten Melis Erdem, “Derinin dikimi gerçekten zor. Büyük emek var. Bu koleksiyonun adı Aeneas. Yunan mitolojisinde Kral Ankhises ve Aphrodite’in oğlu. Troya kahramanlarından biri. Bu koleksiyona bu ismi vermemin sebebi çizgisinde mitoloji olması. Ben modern olan herşeyi çok seviyorum ancak klasiklerden ve mitolojiden vazgeçemiyorum. Bana göre yapılan herşey geçmişten izler taşımalı ve geleceğe ışık olmalı. Ürünlerim İstanbul Galata, Nisantaşı ve İzmir Alsancak’ta satılıyor. Bu ürünlerin yaz mevsimine uygun olanlarını da hazırladım. Çeşme ve Bodrum’da satışa sunacağım” diye konuştu.

bel-cantasi-kemer              bel-çantası-modelleri9

 

İletişim ve Reklam adresi reklam@kadinveorgu.com