Bel bölgesindeki yağları eriten karbonat karışımı

Bel bölgesindeki yağları eriten karbonat karışımı
Bel bölgesindeki yağları eriten karbonat karışımı

Bel bölgesindeki yağları eriten karbonat karışımı

Bel bölgesindeki yağları eriten karbonat karışımı ile bel ve göbek bölgesindeki yağların %80’ini eritmek mümkün. Fazla kilolu, özellikle bel ve göbek bölgesindeki bölgesel yağlanmadan şikayetçi insanların  hayalidir fit bir vücuda sahip olmak. Mutfak kültürü ve yaşam tarzımız yüzünden ayakları kolları vücudunun belli kısımları normal ölçülerde fakat göbek bölgesi yağlanmış bir toplum olduğunuz için bu haber hemen hemen hepimizi ilgilendiriyor.

Yaşam tarzımızı değiştirmek, hareket etmek, yürüyüş yapmak en sağlıklı kilo verme yöntemidir fakat bugün size bu yazımızda bel bölgesindeki yağları eriten karbonat karışımından bahsetmek istiyoruz.

Bel bölgemizdeki fazlalıklar, yağlanmalar, karbonat ile hazırlanan karışım sayesinde eriyecek ve yağlar parçalanacak. Tam da istediğiniz bölgeden kilo vermiş olacaksınız. Hemen bel bölgesindeki yağları eriten karbonat karışımı hazırlamak için gerekli malzemeleri sayalım.

1 çay kaşığı karbonat, yarım fincan limon içme su,  1 adet limon suyu (mevsimine göre greyfurt da olur). Her mutfakta kolayca bulunan malzemelerimizi temin ettiğinizi varsayıyoruz ve şimdi de bel bölgesindeki yağları eriten karbonat karışımı nasıl yapılır ona geçmek istiyoruz.

Yarım fincan suyun içine 1 çay kaşığı karbonat koyun ve çözülmesi için iyice karıştırın. Daha sonra limon suyunu karışımın üzerine ekleyin. Sabah bu karışımı kalkar kalkmaz aç karna için ve yaklaşık 20 dakika sonra kahvaltı yapın. Bu şekilde 20 gün devam edin, tedaviye başlamadan önce yandan göbeğinizin fotoğrafını çekin 20 gün sonra göbek yağlarınız eridiğinde, göbeğiniz küçüldüğünde tekrar fotoğrafını çekin. Aradaki farkı bize yollamayı unutmayın çünkü harika sonuçlar elde edeceksiniz.

Yağ yakan içecek nasıl hazırlanır

Yağ yakan bir başka tarifimiz de Uyurken yağ yakan maydanoz limon suyu.

Uyurken yağ yakan maydanoz limon suyu için Malzemeler
-Bir adet taze sıkılmış limon suyu
-Bir demet maydanoz
-Bir yemek kaşığı kadar elma sirkesi
-Bir çay kaşığı zencefil veya bal
-Bir çay kaşığı toz tarçın
-Yaklaşık ½ litre su

Uyurken yağ yakan maydanoz limon suyu Hazırlanışı
Malzemeler bölümünde belirtilen malzemelerin hepsini bir kaba alınır. Kap içerisindeki malzemeler blendırdan geçirilir. Blender da iyice ezilip birbirine ürünler karıştırılır. Elde edilen karışım iki günde bir akşam olmak üzere akşam yemekleri yerine tüketilir. Bu kullanımdan sonra gözle görülür bir fark olacaktır.

Karbonat kullanımı ve karbonatın inanılmaz faydaları

Yağ yakan salatalık suyu kürü

Yağ yakan salatalık suyu kürü ile bel ve göbek bölgenizdeki yağlardan kurtulacaksınız. Tek yapmanız gereken yatmadan önce bu karışımı içmek.

Karın yağları istenmeyen yağlar olarak kabul edilir ve kalp damar hastalıklarını, hipertansiyonu, tip2 diyabeti doğrudan etkiler. Uyku problemi gibi diğer bir çok sağlık sorununu tetikler.

Düzenli fiziksel aktivite ve spor yapma imkanınız yoksa eğer bu yağ yakıcı salatalık kürü karışımı sizin için idealdir. Bu karışım vücuttan fazla suyu detoks vazifesi görerek atmayı sağlar ve serbest radikaller gibi zararlı sıvıları idrar yolu ile dışarı çıkartır.

En önemli özelliği ise karın bölgesindeki yağ yakma sürecini hızlandırır ve hızlı (aynı zamanda kalıcı) bir şekilde kilo vermenize yardımcı olur.

Yağ yakan salatalık suyu kürü için malzemeler için pembe başlığımıza basmanız yeterli olacaktır.

loading...