Ayakları Alüminyum folyo ile sarmanın faydası

Ayakları Alüminyum folyo ile sarmanın faydası
Ayakları Alüminyum folyo ile sarmanın faydası

Ayakları Alüminyum folyo ile sarmanın faydası

Hemen hemen hepimizin kadar mutfak çekmecelerinde ya da dolaplarında bir yerde alüminyum folyo rulosu var fakat asla vücudumuzda kullanmayı düşünmediniz! Folyo ile sadece pişirme işlemi yapmak yerine, bu inanılmaz sağlık çözümleri için kullanmayı deneyin. Soğuk algınlığını atmaktan, uykusuzluğa karşı , her gün yaşadığımız sorunlar için büyülü ve mükemmel bir çözümdür! Alüminyum folyo ile yorgunluktan kurtulma formülü için tıklayın.

Alüminyum folyo ile yorgunluktan kurtulma formülü

Yorgunluktan kurtulmak için alüminyum folyo kullanmak, dünyanın dört bir yanındaki uzmanlar tarafından kabul görmüş eski bir gelenektir! Consumer Health Digest dergisi bir kaç alüminyum folyoyu dondurucu da 10 15 dakika bekletmenizi öneriyor. Sonra yanaklarınıza yüzünüze göz kapaklarınıza koymanızı söylüyor.
5-10 dakika içinde yorgunluğunuzun ve uykusuzluk belirtilerinizin geçeceğini iddia ediyor!Alüminyum folyo ile Ağrılı Eklemleri rahatlatma yöntemi için tıklayın

 

Alüminyum folyo ile Ağrılı Eklemleri rahatlatabilirsiniz

Alüminyum folyo artrit, gut, siyatik ve topuk ağrısı gibi ağrılı durumları tedavi etmek için mükemmeldir! Bu yöntemden en iyi sonucu almak için, folyoyu vücudunuzdaki en acı alan yerin çevresine sarın ve güzel ve güvenli bir şekilde saklamak için bir tıbbi bandaj kullanın.sorunlu bölgeyi sıkmadan sargı bezini gece boyunca bırakın (veya gün boyunca uzanırken). Bunu 10-12 gün tekrarlayın, sonra vücudunuza iki haftalık bir mola verin. Alüminyum folyo ile yanıkların acısını hafifletme yöntemi için tıklayın.

Alüminyum folyo ile yanıkların acısını hafifletmek

Alüminyum folyo diğer yanık tedavi yöntemlerden daha iyi yanıkları yatıştırmaya yardımcı olabilir. Bu az bilinen bir gerçektir. İyileşmek için yanık yaraları soğuk su ile yıkayıp yumuşak bir bezle kurutmakla işe başlayın. Sonra yanık merhemini ince bir tabaka halinde sürün, steril gazlı bez ile sarın. Bundan sonra, alüminyum folyoyu gazlı bezin üzerine sarın ve tıbbi bandaj ile sabitleyin. Ağrı geçene kadar bekletin. Sinir bozucu gripten kurtulma yöntemi için tıklayın.

Sinir bozucu gripten kurtulun

Soğuk ve grip mevsiminin hemen başındayız, vücuda antibiyotik vermeden nasıl tedavi edileceğini bilmek önemlidir! Ayaklarınızı 5-7 kat sarmalayarak bunu yapmak için alüminyum folyoyu kullanabilirsiniz, ayak ucunu açık bırakın ve  parmaklarınızı hava alması için çıkarın. Ayaklarınızı iki saat nefes aldıktan sonra sarmaya başlayın ve işlemi 5-7 kat daha folyo ile tekrarlayın. Ayaklarınıza iki saatlik bir nefes aldırıp bir kez daha işlemi tekrarlayın! Bunu yedi gün boyunca yapın.. Sağlıklı hissedene kadar.

loading...