Akşamdan bandaj ile yatın mucizeyi sabah göreceksiniz

Akşamdan bandaj ile yatın mucizeyi sabah göreceksiniz
Akşamdan bandaj ile yatın mucizeyi sabah göreceksiniz

Akşamdan bandaj ile yatın mucizeyi sabah göreceksiniz : Elma sirkesini bel bölgenize sürün ve plastik ambalaj ile kaplayarak yatın, sabah etkisini görünce çok memnun kalacaksınız. Bu yöntem fazla kilolarınızın olduğu bel, göbek, basen ve bacak bölgelerinizdeki fazla yağların; birkaç malzeme ve plastik ambalaj ile sarılarak yatılması ve gece boyunca yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlamak esasına dayanır. Nasıl yapıldığına geçmek için resme tıklayın.

3 kez doğum yapmış bir annenin kendi evinde denediği yöntem son zamanlarda fazlası ile popüler oldu. Sebebi ise oldukça etkili bir yöntem olması. İşte temin etmeniz gereken malzemeler: Deniz yosunu, elma sirkesi, plastik ambalaj, Bandaj. Gerekli malzemeleri temin ettiyseniz yapılışına geçmek için resme tıklayın.

Önce yosunu elma sirkesi ile karıştırıp ince tabaka şeklinde güzelce fazla yağ olan bölgemize sürüyoruz ve plastik ambalaj ile güzelce sarıyoruz. Daha sonra bandaj ile üzerini kapatıyoruz. Bu yağlı bölgenin ısınmasını, sıcak kalmasını sağlıyor hem de gece boyunca yatağın ya da kıyafetlerimizin kirlenmesini engelliyor.Devam etmek için görsele tıklayın ve 4. fotoğrafa  geçin.

Yazın yapılmasını tavsiye ettiğimiz bu yöntem vücuttaki suyu, ödemi attırarak bir gecede 5 santim incelmenizi sağlayacak harika bir yöntemdir. Bu incelmenin kalıcı olmasını sağlamak için yediklerinize de dikkat etmelisiniz, Vücutta su tutan besinlerden uzak durmalısınız. Devam etmek için tıklayın.

Bu yöntemi güvenle her gece deneyebilirsiniz. 1 Haftada verdiği kiloları bize anlatan ve bu haberde bize yardımcı olan İrem hanıma teşekkür ederiz. Lütfen paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayın.

loading...