Acun Duygu’yu stüdyodan kovdu

Paylaş
 

Acun Ilıcalı 2 Temmuz Survivor All Star finalinde Duygu Çetinkaya‘yı stüdyodan kovdu.

2013 Survivor’a da damgasını vuran yarışmacı , Hilmicem ve Bozok ile girdiği tartışma sonrası susmayınca, Acun Ilıcalı Duygu’yu stüdyodan dışarı çıkardı.

Acun Ilıcalı üzülerek seyircilerden özür diledi ve yaşananlar için açıklama yaptı.

Bozok , Duygu giderken arkasından işte böyle her  yerde kovulursun demeyi ihmal etmedi.

Duygu Çetinkaya beni ancak stüdyodan kovarsanız susarım yoksa susmam dedi ve Acun Ilıcalı da çıkmak mı istiyorsun, buyur çık dedi.

İşte o Acun Duygu’yu stüdyodan kovdu haber ile sosyal medyayı sallayan görüntüler

 

Bozok’tan ilkginç tepki :

Duygu sen bence bana aşıksın ve beni seviyorsun.

Duygu yine Bozok’la tartışmaya başlayınca Bozok’tan ilginç bir tepki geldi. Sana laf söylemiyorum neden sürekli bana sataşıyorsun Duygu dedi ve ekledi ” Duygu sen bence bana aşıksın”

İşte o Görüntüler için tılayın

DUYGU ÇETİNKAYA KİMDİR?

Duygu Çetinkaya, 13 Ocak 1986 tarihinde Denizli’de doğdu. Babası asker olduğu için Ankara, İzmir, İstanbul, İskenderun, Erdek, Gölcük gibi yerlerde yaşadı ve eğitimini de farklı okullardan aldı.Birçok dizi ve filmde rol alan Duygu Çetinkaya; “Binbir Gece” dizisinde “Sezen İncioğlu” rolüyle, “Firar” dizisinde “Betül” karakteri ile, “Seni Bana Yazmışlar” adlı diziside ise “Cansu” karakteriyle izleyicilerin gönlünde taht kurdu.Televizyon dizilerinin yanı sıra kısa filmler ve reklam filmlerinde de boy gösteren Duygu Çetinkaya, Binbir Gece dizinde sergilediği mükemmel performansıyla Elit Ödül Töreninde geleceği olan oyuncu seçildi.

Yamaç paraşütü, dalış gibi adrealin sporlarına ilgi duyan Duygu Çetinkaya, 2013’te Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de Gönüllüler takımında mücadele etti.

Survivor All Star’da da 2. hafta elendi