30 dakikada şiş kullanmadan atkı nasıl örülür?

Paylaş
 

30 dakikada atkı örmek mümkün mü? Pek çoğumuz bu soruya tabi ki hayır yanıtı verecektir fakat bu mümkün. Videoda yapılışını izleyeceğiniz atkı sadece yarım saat gibi kısa bir sürede tamamen bitiyor ve kullanılabilir hale geliyor. İşin daha da ilginci bu modelin yapılışında şiş ya da tığ benzeri hiçbir şey kullanılmaması. Sadece kollarını kullanarak atkı ören bu bayan sizleri de hayretler içerisinde bırakacak.

Siz de yaptığınız örgüyü bizimle paylaşabilir ve 30 dakikada şiş kullanmadan atkı nasıl örülür? isimli haberimize eklememizi sağlayabilirsiniz. Bu sayede 30 dakikada şiş kullanmadan atkı nasıl örülür? haberimiz güncel ve siz kullanıcılarımız tarafından daha anlaşılır olacaktır.

İlk izlenim olarak bir komşumuzun anlattıklarını özetlemek istiyoruz. 30 dakikada şiş kullanmadan atkı nasıl örülür? sorusunu ilk başta imkansız olarak cevaplayan Ayşe Hanım , videoyu izledikten sonra hemen yapmaya başladı ve bir çırpıda atkısını bitirdi. Çok memnun kaldı ve sitemizi takip etmeye başladı, Soğuk havalarda da bir kaç kere kullanırken gördüm ve çok memnun kaldık site yönetimi olarak. Biz site yönetimi olarak herkese 30 dakikada şiş kullanmadan atkı nasıl örülür? haberimizi mümkün olduğunca çok insana ulaşmasını amaçlıyoruz.

30 dakikada şiş kullanmadan atkı nasıl örülür? videolu anlatım