Kadın ve Örgü
2015-2016 Bandana Modelleri

2015-2016 Bandana Modelleri

2015-2016 Bandana Modelleri

Hepimizin severek toka ve aksesuar olarak kullandığı bandanaları, elimizdeki iplerle Boş zamanlarımızı değerlendirerek orgu bandanalar yapabiliriz.

Acil durumlarda kurtarıcımız olan bandana son zamanlarda kombinlerin tamamlayıcısı olarakta gardroplarımız da yerini almıştır.Dört mevsim takılabilir bandanalar kışın görsellik için değil ısınma amaçlı da kullanabiliriz.

yapılışı da kolay olan orgu bandanalar toka modelleriyle de çok amaçlı da kullanıp hediyelikler arasında da yerini aldı.

Siz hamarat ev hanımları, geniş model ve renk secenekleriyle Orgu bandana modelleri için sunacağımız galerimizden yararlana bilirsiniz.Hepinize kolay gelsin.

Motifli Örgü Bandana Saç Bantı Örnekleri

Bandana kullanırken kıyafetlerinizle kontrast yaratmasına dikkat edin. Koyu renkli kıyafetlerinize parlak tonlardaki bandanalarla renklendirebileceğiniz gibi renkli kıyafetlerinizi saçlarınıza taktığınız siyah bir bandana ile tamamlayabilirsiniz. Kıyafetlerinizin birkaç ton açık ya da koyu tonunda bir bandana ile ton sür son yaratarak zahmetsiz bir uyum yakalayabilirsiniz.

Bandana bağlamanın birçok yolu var. Saçlarınıza bağladığınız bandana ile ister bohem bir tarz yaratın isterseniz de retro sokak stilinizi tamamlayın isterseniz de  bandanaları kolunuza, boynunuza ya da çantanıza takın.

At kuyruğu saç modelleri, topuz saç modelleri, örgü saç modelleri ve açık saç modelleri üzerine bandalar çok hoş bir hava estiriyor. Deniz sonrası saçlarınızın kabarıklığını da bandana seçenekleri ile yatıştırabilirsiniz. Spor stilin desteklenmesine ve çok daha hoş bir görünüme kavuşmaya yardımcı olan bandana saç aksesuarları iki sezondur vazgeçilmez trendlerin arasında. Farklı bağlama tekniklerine sahip bandanalarla saçlarınıza model verebilir ve farklı bir tarzında sahibi olabilirsiniz. Birkaç adımla izlenecek yollarla aynı aksesuarınızı farklı şekillerde kullanmanızda mümkün. Bandana bağladığınız zamanlarda takı olarak küpe detayını atlamanız önerilmektedir. Renkli bilekleriniz ve bandananız genel takı aksesuarı için yeterli gelecektir.

bandana modelleri erkek, bandana satın al, bandana nasıl bağlanır, bebek bandana modelleri, bandana nerede satılır, bandana nasıl yapılır, bandana modelleri anlatımlı, bandana nasıl bağlanır erkek

İletişim ve Reklam adresi reklam@kadinveorgu.com